PAOK – OFI 4:0

paok_2013PAOK Saloniki rozgromił w ostatnim niedzielnym meczu 5. kolejki Super League OFI Kreta 4:0.

Mecz gospodarzom ułożył się doskonale, bo już w 2. minucie jego trwania PAOK zdobył gola. Piłkę na prawej stronie przyjął Razvan Rat i zagrał ją w stronę Stefanosa Athanasiadisa, ale ubiegł go obrońca, jednak do piłki doszedł jeszcze Dimitris Salpingidis i wycofał ją na 13 metr, gdzie stał Rat, który uderzeniem z pierwszej piłki trafił do bramki. W 27. minucie Theofanis Tzandaris zagrał piłkę w pole karne do Roberta Maka, a ten nie naciskany przez nikogo spokojnie przymierzył w długi róg bramki. W 43. minucie gospodarze prowadzili już 3:0. Znów w roli głównej Rat, który tym razem pokonał Giorgiego Lorię bezpośrednio z rzutu wolnego. W 45. minucie kibice mieli okazję zobaczyć niecodzienną sytuację, ale zakończoną czwartą bramką dla PAOK-u. Z prawej strony piłkę zagrał przed bramkę „Salpi„, doszedł do niej Athanasiadis, ale trafił w słupek. Piłka wpadła jednak na nogę Tzandarisa, ale i on miał pecha, bo skierował ją na poprzeczkę. Futbolówka trafia jeszcze do Rata, którego uderzenie wybronił Loria, ale na miejscu był „Klaus” i dopełnił formalności.

W drugiej połowie tak efektownie już nie było. Najciekawsza sytuacja miała miejsce w 66. minucie. OFI miał dobrą okazję na zmniejszenie rozmiarów tej klęski, ale w lewy słupek trafił Mayron George.


PAOK SALONIKI – OFI KRETA 4:0 (4:0)
1:0 Razvan Rat 2′
2:0 Robert Mak 27′
3:0 Razvan Rat 43′
4:0 Stefanos Athanasiadis 45′

ż.k. Razvan Rat – Manolis Moniakis

PAOK
Panagiotis Glykos, Giannis Skondras, Razvan Rat, Giorgos Katsikas, Miguel Vítor, Alexandros Tziolis (77′ Maarten Martens), Theofanis Tzandaris (69′ Dimitris Papadopoulos), Ergys Kace, Robert Mak, Dimitris Salpingidis (69′ Eyal Golasa), Stefanos Athanasiadis

OFI
Giorgi Loria, Theodoros Tripotseris, Ayodele Adeleye, Konstantinos Banousis (46′ Vasilis Koutsianikoulis), Manolis Moniakis, Giorgos Makris (58′ Abdul Razak), Željko Kalajdžić, Andreas Labropoulos, Abdoulaye Méïté, Antonis Petropoulos, Alexandros Perogamvrakis (46′ Mayron George)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4010 dni!