LE: Asteras – Partizan 2:0

asteras_tripolisAsteras Tripolis w drugim swoim meczu w fazie grupowej Ligi Europejskiej pokonał FK Partizan 2:0.

W 6. minucie z rzutu wolnego uderzył Martin Rolle, jednak nie zaskoczył dobrze ustawionego Milana Lukacia. W 22. minucie Asteras objął prowadzenie. Do piłki zagranej w pole karne wyszedł Fernando Usero, ale jego błyskawiczny strzał wybronił Lukać, jednak przy dobitce Hiszpana serbski golkiper nie miał już szans. W 24. minucie w sytuacji sam na sam znalazł się Pablo Mazza, ale rajd z piłką najwyraźniej odebrał mu siły, bo jego lekki strzał golkiper wybronił stopą. W 40. minucie z dystansu ładnie przymierzył Martin Rolle, ale trafił w sam środek bramki, gdzie stał pewnie na nogach bramkarz Partizana.

Chwilę po wznowieniu meczu z 17 metra uderzył Rolle, ale futbolówkę pewnie chwycił bramkarz gości. W 49. minucie z dystansu uderzył Facundo Parra, ale piłka wyszła tuż nad bramką. W 52. minucie Arkadyjczycy podwyższyli swoje zasłużone prowadzenie. Piłkę z narożnika pola karnego odegrał na drugi słupek Braian Lluy, a wślizgiem skierował ją do bramki Parra. W 63. minucie z ostrego kata przymierzył Miroslav Vulićević, ale piłka uderzona w długi róg minęła bramkę Asterasu. W 72. minucie Rolle ładnie urwał się obrońcy, ale minimalnie chybił uderzając w długi róg. W dolicoznym czasie gry z wolnego strzelił Lazović, ale Tomáš Košický pewnie chwycił piłkę.


ASTERAS TRIPOLIS – FK PARTIZAN 2:0 (1:0)
1:0 Fernando Usero 22′
2:0 Facundo Parra 52′

ż.k. Dorin Goian, Jeronimo Barrales – Branko Ilič, Danko Lazović, Miroslav Vulićević, Nikola Ninković

Asteras
Tomáš Košický, Athanasios Panteliadis, Khalifa Sankaré, Braian Lluy, Dorin Goian, Pablo Mazza, Giorgos Zisopoulos, Martin Rolle (90′ Juan Munafo Horta), Fernando Usero, Facundo Parra (59′ Jronimo Barrales), Giannis Gianniotas (73′ Ritchi Kitoko)

Partizan
Milan Lukač, Vladimir Volkov, Miroslav Vulićević, Vojislav Stanković, Lazar Ćirković, Branko Ilič, Petar Grbić (63′ Nikola Ninković), Andrija Živković (46′ Ismaël Fofana), Saša Ilić (78′ Nemanja Kojić), Danilo Pantić, Danko Lazović

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3965 dni!