Futsal Cup: Athina’90 bez punktu!

futsal_uefaW ostatnich dniach mistrz Grecji w futsalu SFA Athina’90 rozgrywał mecz rundy zasadniczej Pucharu UEFA.

Rywalami najlepszej greckiej drużyny były gospodarz miniturnieju serbski KMF Ekonomac Kragujevaci, włoskie Luparense C/5 i azerskie Baku United.

W pierwszym pojedynku ateńczycy zmierzyli się z Ekonomac i walczyli dzielnie, ale ostatecznie ulegli 1:3. Tego jedynego gola strzelił w końcówce spotkania Akis Iliadis.

Dwa dni temu na drodze mistrza Grecji stanął mistrz Włoch i tu, czego można było się spodziewać nie było szans na zdobycie punktu, co potwierdziły statystyki, bowiem SFA Athina’90 nie oddał żadnego celnego strzału na bramkę, a spotkanie zakończyło się zwycięstwem Luparense 3:0.

W ostatnim meczu podopieczni Angelosa Emmanouilidisa spotkali się z liderem grupy Baku United i tu też nie można było spodziewać się korzystnego wyniku, ale drużyna z Azerbejdżanu, choć miała zdecydowana przewagę wygrała tylko 2:0.

SFA Athina’90
Christos Achis, Dimitris Theofilou, Giorgos Dimakopoulos, Giorgos Kritsiopis, Giorgos Oikonomopoulos, Akis Iliadis, Thanasis Kontarinis, Takis Artinos, Gritzalis Papadopoulos, Pantelis Maltezos, Gentian Begaj, Stratis Papaefstratiou, Tasos Ziakas, Vasilis Tsonis, Dimokritos Dimitrios Oikonomopoulos, Nikos Stanos, Dimitrios Darlas

[table_sc caption=”Futsal Cup – grupa 5″ sort=”,,desc,,,,” colalign=”left|center|center|center|center|center|center”] Drużyna,Mecze,Punkty,Z,R,P,Bramki
SFA ATHINA’90,3,0,0,0,3,1:8
Baku United,3,9,3,0,0,12:3
Luparense C/5,2,3,1,0,1,5:6
KMF Ekonomac Kragujevaci,2,3,1,0,1,4:5
[/table_sc]

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3956 dni!