Kerkyra – Platanias 1:2

plataniasAOK Kerkyra przegrał na własnym boisku w ramach 8. kolejki Super League z AO Platanias 1:2.

W 15. minucie do piłki zagranej z prawej strony boiska wyszedł Gilvan Gomes i głową uderzył w stronę Ernestasa Šetkusa, ale na drodze futbolówki znalazł się interweniujący Asael Ben Shabat, który trafił piłkę ręką i sędzia wskazał na wapno. „11” bardzo pewnie wykorzystał kapitan gości Thoms Nazlidis. Dziesięć minut później beniaminek wyrównał stan w tym meczu. Z prawej flanki piłkę wstrzelił pod bramkę Mathieu Gomes, a strzałem w długi róg do sitaki trafił wbiegający Marko Markovski.

W drugiej połowie padła jedna bramki i ku rozpaczy kibiców zdobyli ją goście z Krety. Do piłki zagranej z lewego skrzydła wyszedł Thanasis Tsourakis i głową przedłużył piłkę na drugi słupek, gdzie trafiła ona do Alexandrosa Apostolopoulosa, który odegrał ją do Juana Aguilery, a Hiszpan z pomocą defensywy trafił do bramki.


AOK KERKYRA – AO PLATANIAS 1:2 (1:1)
0:1 Thomas Nazlidis 16′(k)
1:1 Marko Markovski 25′
1:2 Juan Aguilera 58′

ż.k. Stelios Maragos – Thmas Nazlidis, Juan Aguilera, Giannis Zaradoukas

Kerkyra
Ernestas Šetkus, Stelios Maragos, Anastasios Venetis, Panagiotis Zorbas (71′ Alexandros Kontos), Mathieu Gomes, Asael Ben Shabat, Petros Kanakoudis, Nemanja Obradović (71′ Saša Kajkut), Kyriakos Andreopoulos (61′ Angel Rojas), Javito, Marko Markovski

Platanias
Kevin Olimpa, Ousmane Coulibaly (30′ Alexandros Apostolopoulos), Alkis Dimitris, Juan Aguilera, Azrack Mahamat, Banana Yaya, Giannis Zaradoukas (79′ Kostas Mendrinos), Bernard Itoua, Gilvan Gomes, Thanasis Tsourakis, Thomas Nazlidis (72′ Abdul Aziz Tetteh)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4075 dni!