Gattuso zostaje w OFI!

ofiGennaro Gattuso po niedzielnej porażce OFI Kreta z Asterasem Tripolis złożył rezygnację z posady trenera „Węży”, ale w poniedziałek zmienił zdanie.

Włoski szkoleniowiec na konferencji po porażce z Asterasem (2:3) nieoczekiwanie wyznał, że musi odejść z klubu, ale że decyzja o rozstaniu jest dla niego mimo wszystko bardzo trudna, bo zżył się z miastem i tutejszymi ludźmi. Jednak jako trener chciał skupić się wyłącznie na swojej pracy, a niestety musiał brać na barki wszystkie problemy drużyny i nie było mu z tym komfortowo.

Sytuacja była zaskakująca dla wszystkich, dlatego kilka godzin później włodarze OFI, czując że decyzja podjęta została na gorąco podjęli się zadania przekonania Włocha, by został i kontynuował swoją pracę, zwłaszcza że Gattuso otrzymał wielkie wsparcie od kibiców, czym był niejako zaskoczony.

W poniedziałek już na spokojnie włoski szkoleniowiec spotakał się z administracją klubu i po długi rozmowach postanowił dać sobie i klubowi szansę – „Po tej sympatii jaką obdarzył mnie Heraklion i kibice drużyny mogę zrobić ten krok w tył i możemy zacząć wysiłek od początku jako silniejsi i bardziej zjednoczeni niż kiedykolwiek.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4008 dni!