Kerkyra – Panaitolikos 1:2

panaitolikos_aPanaitolikos Agrinio wygrał na wyjeździe z AOK Kerkyra 2:1 w meczu 10. kolejki Super League.

Panaitolikos w pierwszej odsłonie opanował grę beniaminka i zadał mu dwa ciosy. W 16. minucie Giorgos Fotakis z woleja uderzył na bramkę, ale kilka metrów od niej kierunek lotu piłki zmienił Kevin i ta trafiła w słupek, po czym dopadł do niej Lucas Villafáñez i otworzył wynik spotkania. W 20. minucie goście podwyższyli swoje prowadzenie. Długą piłkę na lewą stronę boiska zagrał Nicolas Martinez, z linii pola karnego odegrał ją wzdłuż bramki Kevin, a z ostrego kata strzałem po ziemi trafił do siatki Leandro Kappel.

W 66. minucie mogło być i powinno być 0:3. Najpierw bierność defensywy wykorzystał Martinez, ale trafił w słupek, a sekundę później próbę Kappela na linii bramkowej zatrzymał Ernestas Šetkus. W 84. minucie ładnym strzałem z kilkunastu metrów gola kontaktowego uzyskał Mathieu Gomes, ale gospodarzy nie było już stać na drugiego, wyrównującego gola.


AOK KERKYRA – PANAITOLIKOS AGRINIO 1:2 (0:2)
0:1 Lucas Villafáñez 16′
0:2 Leandro Kappel 20′
1:2 Mathieu Gomes 84′

ż.k. Stelios Maragos, Panagiotis Zorbas – Lucas Villafáñez, Diego Bejarano, Stelios Vasileiou, Rafael Bracalli

Kerkyra
Ernestas Šetkus, Anastasios Venetis, Jordão Diogo, Stelios Maragos (72′ Sasa Kajkut), Vladimir Dimitrovski, Mathieu Gomes, Kyriakos Andreopoulos (46′ Sebastaina Nayar), Ángel Rojas (46′ Panagiotis Zorbas), Alexandros Kontos, Marko Markovski, Javito

Panaitolikos
Rafael Bracalli, Diego Bejarano, Fernando Godoy, Stelios Malezas, Kevin, William Edjenguélé, Giorgos Fotakis, Lucas Villafáñez (80′ Dimitris Koutromanos), Nicolás Martínez, André Alves (67′ Stelios Vasileiou), Leandro Kappel (74′ Alexandros Kalogeris)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4009 dni!