Szanse Klicha wzrastają!

paok-gpW ostatnich dniach dużo mówi się o zainteresowaniu PAOK-u Saloniki polskimi zawodnikami. W tym momencie realne i największe szanse na grę w Super League wydaje się mieć Mateusz Klich.

Przynajmniej w tym momencie najwięcej mówi się o pomocniku VfL Wolfsburg. Dyrektor sportowy PAOK-u Zisis Vryzas ponoć kontaktował się już ze swoim „szpiegiem” w niemieckiej drużynie Portugalczykiem Vieirinhą, który miał mu opowiedzieć o Klichu wszystko co wie, zarówno o postawie na boisku jak i poza nim.

Były pomocnik „Tyrana Północy” w superlatywach nakreślił postawę Polaka i to jeszcze mocniej przykuło uwagę greckiej drużyny, zwłaszcza że sprawy pozasportowe są jak najbardziej atrakcyjne, czyli kończąca się niebawem umowa z niemiecką ekipą, wiek Klicha oraz potencjalne wynagrodzenie, które jest w zasięgu PAOK-u. Poza tym salonicki klub dobrze rozpoznał możliwości Polaka, a dobre występy w drużynie rezerwowej VfL Wolfsburg (4 mecze – 1 gol – 3 asysty) tylko podnoszą szanse pozyskania Klicha w zimowym okienku transferowym.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4012 dni!