PAOK – Kerkyra 2:1

paok-gpPAOK Saloniki pokonał w 14. kolejce Super League AOK Kerkyra 2:1.

W pierwszej połowie PAOK miał przewagę, ale zupełnie jej nie potrafi wykorzystać. Dopiero w drugich 45 minutach udało się przełamać swoją ofensywną słabość i obronę rywala. W 58. minucie Dimitris Papadopoulos zagrał piłkę w pole karne do Facundo Pereyry, ten z obrońca na plecach zdołał ustawić się przodem do bramki i uderzył nie do obrony. Niestety w 70. minucie goście nieoczekiwanie doprowadzili do remisu. Piłkę uderzył Sebastián Nayar, a ta po nieznacznym rykoszecie od stopy Giorgosa Tzavellasa wpadła do bramki. W tym momencie zrobiło się nerwowo, bo blamaż lidera był bliski. W 81. minucie udało się jednak zdobyć gospodarzom tego zwycięskiego gola. Na 17 metrze piłkę przyjął Ergys Kace i bez zbytniego namysłu uderzył na bramkę, futbolówkę próbował blokować golkiper, ale mu się nie udało. W doliczonym czasie gry w słupek trafił jeszcze Saša Kajkut..


PAOK SALONIKI – AOK KERKYRA 2:1 (0:0)
1:0 Facundo Pereyra 58′
1:1 Sebastián Nayar 70′
2:1 Egys Kace 81′

ż.k. Razvan Rat – Vladimir Dimitrovski, Sebastián Nayar, Kyriakos Andreopoulos

PAOK
Panagiotis Glykos, Stelios Pozatzidis (76′ Stelios Pozoglou), Miguel Vítor, Giorgos Tzavellas, Giannis Skondras, Nikos Spyropoulos (46′ Razvan Rat), Theofanis Tzandaris, Ergys Kace, Facundo Pereyra, Efthymis Koulouris (46′ Stefanos Athanasiadis), Dimitris Papadopoulos

Kerkyra
Ernestas Šetkus, Anastasios Venetis, Jordão Diogo, Horacio Cardozo (65′ Kyriakos Andreopoulos), Vladimir Dimitrovski, Panagiotis Zorbas, Sebastián Nayar (77′ Nikos Kritikos), Alexandros Kontos, Saša Kajkut, Mathieu Gomes, Javito (65′ Marko Markovski)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3964 dni!