Levadiakos – Ergotelis 1:1

superleague-gpLevadiakos w niedzielnym meczu 17. kolejki Super League zremisował z Ergotelisem Heraklion 1:1.

W 7. minucie gospodarze objęli prowadzenie. Piłkę przejął Vladan Milosavljev i długim podaniem uruchomił na lewej stronie Juana Sotelo, który wpadł w pole karne i z bardzo ostrego kąta uderzył po ziemi do bramki. Ergotelis odrobił starty już trzy minuty później. Lewą strona pola karnego poszedł Mohamed Youssouf, który po jednym zwodzie uderzył w długi róg bramki, piłka otarła się jeszcze o nogę obrońcy i wpadł do siatki. te szybkie gole dały do myślenia obu ekipom i kolejne minuty były już ostrożniejsze i ostatecznie żadna z drużyn tej drugiej, zwycięskiej bramki nie strzeliła.


LEVADIAKOS – ERGOTELIS HERAKLION 1:1 (1:1)
1:0 Juan Sotelo 7′
1:1 Mohamed Youssouf 10′

ż.k. Nikos Georgiadis – Vasilis Rentzas, Nikola Stojanović, Ignacio Fideleff

Levadiakos
Michalis Sifakis, Ilias Kotsios, Nikos Skebis, Nikos Georgiadis, Zito, Simon Vukčević, Xavier Tomas (61′ Ruben Gomez), Juan Sotelo, Emmanuel Kone, Armiche Ortega (46′ Fabian Bordagaray), Vladan Milosavljev (81′ Petros Giakoumakis)

Ergotelis
Zacharias Kavousakis, Manolis Tzanakakis, Ignacio Fideleff, Vasilis Rentzas (86′ Leonardo Koutris), Charalabos Lykogiannis, Chrysovalantis Kozoronis, Kostas Kaznaferis, Savvas Gentsoglou, Nikola Stojanović (78′ Giorgos Pamlidis), Angelos Chanti (67′ Antonis Bourselis), Mohamed Youssouf

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4011 dni!