OFI – Kerkyra 3:2

ofi-gpOFI Kreta po małym show Carlosa Milhazesa pokonał w 11. kolejce Super League AOK Kerkyra 3:2.

W 27. minucie świetnym podaniem przed pole karne popisał się Giorgi Merebaszwili, do piłki doszedł Carlos Milhazes i mając bramkarza na ziemi trafił do bramki, dając gospodarzom prowadzenie. Goście nei odpuścili i w 38. minucie trafili na 1:1. Sebastian Nayar zagrał piłkę za plecy obrony, gdzie futbolówkę przyjął Saša Kajkut i precyzyjnym uderzeniem z ostrego kąta pokonał Giorgiego Lorię.

W 49. minucie goście z Korfu po raz pierwszy wyszli na prowadzenie. Piłkę z lewego skrzydła zagrał pod bramkę Alexandros Kontos, a osamotniony na drugim słupku Marko Markovski bez problemu trafił do bramki. W 67. minucie piłkę po uderzeniu Giannisa Stathisa z bramki wybił ręką Tasos Venetis, za co defensor gości został wyrzucony z boiska, a OFI dostał szansę w postaci rzutu karnego. Szansę wykorzystał Milhazes. W 83. minucie OFI wywalczył kolejną „11” (tym razem Angelos Zouboulakis sfaulował Vasilisa Koutsianikoulisa), którą ponownie na gola zamienił Milhazes, dla którego był to trzeci gol w tym spotkaniu.


OFI KRETA – AOK KERKYRA 3:2 (1:1)
1:0 Carlos Milhazes 27′
1:1 Saša Kajkut 38′
1:2 Marko Markovski 49′
2:2 Carlos Milhazes 68′(k)
3:2 Carlos Milhazes 83′(k)

ż.k. Kostas Banousis – Kyriakos Andreopoulos
cz.k. Tasos Venetis 67′

Kerkyra
Giorgi Loria, Theodoros Tripotseris, Konstantinos Banousis, Carlos Milhazes, Manolis Moniakis (53′ Mayrone George), Giannis Stathis (90’+1′ Manolis Fazos), Giorgos Makris, Andreas Labropoulos, Daniel Fernández, Vasilis Koutsianikoulis, Giorgi Merebaszwili (65′ Manolis Rovithis)

OFI
Ernestas Šetkus, Panagiotis Zorbas, Angelos Zouboulakis, Anastasios Venetis, Jordão Diogo (44′ Nikos Kritikos), Saša Kajkut (69′ Stefanos Siontis), Vladimir Dimitrovski, Alexandros Kontos, Kyriakos Andreopoulos, Javito (46′ Marko Markovski), Sebastián Nayar

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4083 dni!