Veria – OFI 4:1

veria-gpPAE Veria rozgromił w pierwszym meczu 19. kolejki Super League OFI Kreta 4:1.

W pierwszej połowie kibice nie mieli powodów do nudy, bo emocji nie brakowało i padły aż cztery bramki. W 17. minucie Vasilis Koutsianikoulis podniósł za wysoko nogę w polu karnym i zahaczył Kenana Bargana, za co sędzia podyktował rzut karny. Okazji na otwarcie wyniku nie zmarnował Ben Nabouhane. W 30. minucie Theodoros Tripotseris w polu karnym zatrzymał piłkę ręką i gospodarze znów mieli „11”, a defensor OFI musiał opuścić murawę. Niestety Bargan nie wykorzystał doskonałej okazji, a Giorgi Loria po swojej interwencji miał powód do satysfakcji, choć to jego rywal bardzo zawiódł. Sytuacja ta zemściła się na gospodarzach w 37. minucie. Piłkę z rzutu wolnego zagrał Andreas Labropoulos, a do bramki głową trafił Giorgos Makris. Po kolejnych kilkudziesięciu sekundach „Królowa Północy” znów prowadziła. Piłkę po ziemi zagrał Alexandros Vergonis, a z piątego metra do siatki trafił Charalabos Pavlidis. Tuż po wznowieniu meczu było 3:1. Tym razem na bramkę uderzył z ostrego kąta Ben Nabouhane, Loria odbił piłkę, do której dopadł Nikos Kaltsas i dopełnił formalności.

W 59. minucie gospodarze mieli już trzy bramki przewagi. Pavlidis odegrał piłkę w tempo do Bena Nabouhane, którego pierwszy strzał w sytuacji sam na sam wybronił Loria, ale przy dobitce nie miał już nic do powiedzenia. To był ostateczny cios zdecydowanie przeważających w tym meczu gospodarzy..


PAE VERIA – OFI KRETA 4:1 (3:1)
1:0 Ben Nabouhane 18′(k)
1:1 Giorgos Makris 37′
2:1 Charalabos Pavlidis 38′
3:1 Nikos Kaltsas 39′
4:1 Ben Nabouhane 59′

ż.k. Kenan Bargan, ANgelos Vertzos – Theodoros Tripotseris
cz.k. Theodoros Tripotseris 30′

Veria
Giorgos Kantimoiris, Branko Ostojić, Raúl Bravo, Angelos Vertzos, Roberto Battión, Iván Malón, Alexandros Vergonis (70′ Pedro Arce Latapi), Kenan Bargan (62′ Javier Campora), Charalabos Pavlidis, Ben Nabouhane, Nikos Kaltsas (76′ Jokin Esparza)

OFI
Giorgi Lori, Theodoros Tripotseris, Manolis Moniakis, Konstantinos Banousis, Giannis Stathis, Giorgos Makris, Emmanouil Fazos, Andreas Labropoulos (56′ Panagiotis Manidakis), Vasilis Koutsianikoulis (46′ Żeljko Kalajdzić), Manolis Rovithis, Mayron George (69′ Zacharias Marathianos)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4014 dni!