PG: Iraklis – Asteras 1:1

puchargrecji-gpPAE Iraklis 1908 zremisował w meczu 1/8 finału Pucharu Grecji z Asterasem Tripolis 1:1.

Mecz rozpoczął się z kilkuminutowym opóźnieniem, co było efektem działań kibiców Iraklisa, którzy wywiesili transparent obrażający prezydenta Super League i prezesa Asterasu Giorgosa Borovilosa. Po interwencji piłkarzy transparent zniknął i mecz mógł się rozpocząć.

Spotkanie było emocjonujące i dość wyrównane. Pierwszego gola zdobyli goście z Tripoli. Martin Rolle zagrał piłkę z rzutu rożnego, wyszedł do niej Huanderson, ale bardzo niepewnie i piłka trafiła na środek do Dorina Goiana, który wykorzystał swoje warunki fizyczne i głową wepchną futbolówkę do siatki Iraklisa. W 78. minucie Iraklis ku uciesze licznie zgromadzonych kibiców doprowadził do wyrównania. Piłka zagrana przez Michaila Boukouvalasa i zgrana głową przez Iliasa Tsiligirisa trafiła do Pavlosa Kyriakidisa, który nie zmarnował okazji na cennego gola.


PAE IRAKLIS 1908 – ASTERAS TRIPOLIS 1:1 (0:0)
0:1 Dorin Goian 49′
1:1 Pavlos Kyriakidis 78′

ż.k. Dimitrios Stamou – Martin Rolle

Iraklis
Huanderson, Giorgos Saramantas, Pavlos Kyriakidis, Dimitrios Stamou, Nikos Ziabaris, Lefteris Intzoglou, Nikos Potoulidis, Giannis Pasas (46′ Diego Romano), Kosmas Tsilianidis (75′ Michail Boukouvalas), Nikos Angeloudis (46′ Ilias Tsiligiris), Emanuel Perrone

Asteras
Kostas Theodoropoulos, Ritchie Kitoko, Dorin Goian, Giorgos Zisopoulos, Anastasios Tsokanis, Éric Tié Bi, Dimitris Kourbelis, Martin Rolle (83′ Ederson Tormena), Nicolás Fernández, Jerónimo Barrales (90’+1′ Facundo Parra), Herroine Moukam (75′ Giannis Gianniotas)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3953 dni!