Panthrakikos – AELK 3:2

panthrakikos-gpPanthrakikos Komotini na zakończenie 22. kolejki Super League wygrał z AEL-em Kallonis 3:2.

Spotkanie z powodu awarii oświetlenia rozpoczął się z piętnastominutowym opóźnieniem. Po tym czasie oczekiwania lepiej skoncentrowani byli gospodarze, którzy w 14. minucie objęli prowadzenie. Nicolas Diguiny wstrzelił piłkę z kornera, wyszedł do niej Andrew Hogg, ale piłka po jego bardzo złej interwencji trafiła na nogę Pape M’Bowa i wpadła do bramki tuz przy słupku. Wyrównanie padło błyskawicznie, bo już w 20. minucie AELK miał na swoim koncie gola. Piłkę zagraną z głębi pola przedłużył głową w pole karne Daniel Adejo, a do siatki trafił mocnym uderzeniem z ostrego kąta Giorgos Manousos. W 42. minucie Christos Pipinis w narożniku pola karnego przewrócił Igora i sędzia wskazał na 11 metr. Rzut karny egzekwował sam poszkodowany i choć golkiper wyczuł intensje piłki nie zatrzymał.

W 49. minucie o pechu, a właściwie wielkim błędzie mógł mówić Savvas Tsabouris, który uderzył piłkę głową po dośrodkowaniu Deniza Baykary i pokonał własnego bramkarza. W 73. minucie Stelios Iliadis w polu karnym zatrzymał piłkę ręka uderzoną przez Adejo, za co został wyrzucony z boiska, a goście mieli okazję zdobycia gola kontaktowego z rzutu karnego, co zresztą uczynił Giorgos Manousos.


PANTHRAKIKOS KOMOTINI – AEL KALLONIS 3:2 (2:1)
1:0 Pape M’Bow 14′
1:1 Giorgos Manousos 20′
2:1 Igor 44′(k)
3:1 Savvas Tsabouris 49′(samob)
3:2 Giorgos Manousos 74′(k)

ż.k. Christos Pipinis, Raul Llorente
cz.k. Stelios Iliadis 73′

Panthrakikos
Giorgos Athanasiadis, Stelios Iliadis, Christos Melissis, Pape M’Bow, Giannis Potouridis, Nikos Tsoumanis, Deniz Baykara, Nicolas Diguiny, Romeu (64′ Sebastian Setti), Dimitris Chasomeris (89′ Manuel Balda), Igor (70′ Santiago Villafane)

AELK
Andrew Hogg, Anestis Anastasiadis, Daniel Adejo, Savvas Tsabouris, Christos Pipinis (55′ Antonis Petropoulos), Christos Mingas, Paul Keita, Raúl Llorente, Leozinho (69′ Marcelo Goianira), Nikos Kaltsas (61′ Ximo Navarro), Giorgos Manousos

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3963 dni!