Veria – PAOK 1:3

paok-gpPAOK Saloniki wygrał na wyjeździe w ostatnim sobotnim meczu 25. kolejki Super League z PAE Veria 3:1.

W 10. minucie Giannis Skondras wstrzelił piłkę z lewej strony pola karnego, przed bramką wyskoczyło do niej trzech piłkarzy, ale ta przeszła nad nimi i trafiła na nogę wbiegającego Facundo Pereyry, który przedłużył ją w róg bramki. W 14. minucie ładnie uderzył z rzutu wolnego Darcy Dolce Neto, ale Charles Itandje zdołał sparować piłkę na róg. W 17. minucie Christian Noboa przymierzył z dystansu, ale Xavier Ginard pewnie chwycił lecącą pod poprzeczkę futbolówkę. W 28. minucie goście powiększyli przewagę. Z kornera piłkę wstrzelił Pereyra, pod bramką najwyżej wyskoczył Miguel Vitor i głową trafił w długi róg bramki. W 34. minucie podanie Nicolao Dumitru z pierwszej piłki wykończył stojący na przeciwko bramki Alexandros Vergonis, ale piłka wyszła tuż obok bramki. W 42. minucie PAOK prowadził już 3:0. Piłkę z linii końcowej boiska wycofał Skondras, ta trafiła to Noboy, który strzałem z woleja skierował ją w róg bramki.

W pierwszych minutach drugiej części PAOK kontynuował swoją grę z pierwszej odsłony i w 48. minucie mógł prowadzić 4:0, ale Golasa mając przed sobą tylko bramkarza uderzył obok bramki. W 61. minucie obudzili się z letargu i strzelili gola zaczepnego. Piłkę przyjął Dumitru i z linii pola karnego uderzył technicznie w długi róg bramki, co okazało się nie do brony dla Itandje. W 69. minucie Pereyra ładnie przymierzył z rzutu wolnego, ale futbolówkę pewnie chwycił golkiper gospodarzy. W 77. minucie z ostrego kąta uderzył w długi róg Giorgos Georgiadis, ale piłka o centymetry minęła słupek. W doliczonym czasie gry Dumitru przymierzył w krótki róg, ale piłka otarła się tylko o boczną siatkę.


PAE VERIA – PAOK SALONIKI 1:3 (0:3)
0:1 Facundo Pereyra 10′
0:2 Miguel Vitor 28′
0:3 Christian Noboa 42′
1:3 Nicolao Dumitru 61′

ż.k. Raul Bravo, Xavier Ginard, Javier Campora – Miguel Vitor, Ricardo Costa, Eyal Golasa, Sotiris Papagiannopoulos, Ergys Kace, Stelios Pozoglou

Veria
Xavier Ginard, Branko Ostojić, Raúl Bravo, Angelos Vertzos, Darcy Dolce Neto, Roberto Battión, Andreas Tatos (53′ Javier Campora), Alexandros Vergonis, Kenan Bargan (53′ Thomas Nazlidis), Nicolao Dumitru, Ben Nabouhane (73′ Giorgos Georgiadis)

PAOK
Charles Itandje, Giannis Skondras, Dimitris Konstantinidis (84′ Stelios Kitsiou), Ricardo Costa, Miguel Vítor, Ergys Kace, Eyal Golasa, Christian Noboa, Sotiris Papagiannopoulos (90’+1′ Achilleas Poungouras), Robert Mak (81′ Stelios Pozoglou), Facundo Pereyra

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3956 dni!