Problem większości klubów!

superleague-gpGreckie Ministerstwo Sportu nakazało jak najszybsze wprowadzenie biletu elektronicznego w Super League, ale tylko część klubowych stadionów jest do tego przystosowana.

Problemu z wdrożenie systemu nie mają jak na razie: Olympiakos Pireus, Panathinaikos Ateny, PAOK Saloniki, Atromtios Peristeri, Asteras Tripolis i AOK Kerkyra. W kilku przypadkach system jest wdrożony, ale potrzeba czasu na jego uruchomienie i dotyczy to PAS Giannina, Levadiakosu, Panionios GSS i Ergotelisu Heraklion.

Kolejna grupa klubów ma jak na razie tylko system monitoringu i tyczy się to Skody Xanthi, PAE Veria, AO Platanias i Panaitolikosu Agrinio. Zaś w najgorszej sytuacji są trzy kluby OFI Kreta, Panthrakikos Komotini i AEL Kallonis, które nie mają praktycznie niczego.

By rozgrywki zostały wznowione ten podstawowy warunek bezpieczeństwa musi być wprowadzony w życie we wszystkich klubach greckiej Super League, ale ponieważ większość ma z tym problem, potrzeba czasu na dopracowanie tej kwestii, a to może oznaczać, że grecka ekstraklas może poczekać na wznowienie nieco dłużej niż przypuszczano.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3957 dni!