PAOK – Ergotelis 1:0

paok-gpPAOK Saloniki wygrał 1:0 z Ergotelisem Heraklion w meczu 26. kolejki Super League.

PAOK zdecydowanie przeważał na murawie, ale w polu karnym Ergotelisu był bezradny. W 2. minucie Robert Mak po składnej akcji gospodarzy trafił jedynie w poprzeczkę. Obronę i golkipera gości zaskoczyć udało się dopiero w 83. minucie, w której to Dimitris Konstantinidis zagrał piłkę w pole karne do Dimitrisa Papadopoulosa, a ten wykorzystał nieporadność obrony i strzałem bez większego namysłu trafił w róg bramki (piłka odbiła się jeszcze od słupka). W doliczonym czasie gry Papadopoulos mógł podwoić swoją zdobycz, ale piłka po jego uderzeniu otarła się o poprzeczkę.


PAOK SALONIKI – ERGOTELIS HERAKLION 1:0 (0:0)
1:0 Dimitris Papadopoulos 83′

ż.k. Dimitris Papadopoulos, Giannis Skondras – Yann Boe-Kane, Kaspars Gorkšs, Cale, Esteban Solari

PAOK
Charles Itandje, Giannis Skondras, Razvan Rat (42′ Dimitris Konstantinidis), Ricardo Costa (80′ Sotiris Papagiannopoulos), Miguel Vítor, Alexandros Tziolis, Christian Noboa, Eyal Golasa, Facundo Pereyra (71′ Dimitris Papadopoulos), Robert Mak, Stefanos Athanasiadis

Ergotelis
Zacharias Kavousakis, Minas Pitsos, Manolis Tzanakakis, Kaspars Gorkšs, Cyriaque Louvion, Savvas Gentsoglou (88′ Esteban Solari), Angelos Chanti (72′ Cale), Yann Boé-Kane, Greg Houla, Bruno Chalkiadakis, Michael Olaitan (67′ Vladimir Djilas)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3960 dni!