OFI Kreta wycofuje się z Super League!

ofi-gpNikos Machlas na zwołanej w trybie pilnym sobotniej konferencji prasowej ogłosił, że OFI Kreta wycofuje się w walki w Super League.

Prezes podziękował piłkarzom za lojalność i serce jaki włożyli w tę nierówną walkę oraz kibicom, którzy mimo tych trudnych chwil byli cały czas przy drużynie. Machalas w ostrych słowach wyraził się o decyzjach jakie względem kreteńskiego klubu podejmowała w ostatnim czasie Super League i EPO. Na koniec powiedział – „To trudny czas, ale OFI ma wspaniałą historię i nikt nie musi nam współczuć. Jesteśmy dumni i tacy pozostaniemy!

Podjęcie takiej decyzji było tylko kwestią czasu, bo klub od wielu tygodni zmagał się z wielkimi problemami. Odjęcie 10 punktów od dotychczasowego dorobku za zaległości finansowe względem byłych piłkarzy było początkiem końca, bowiem piłkarze masowo zaczęli opuszczać klubu i ostatecznie w kadrze zostało 13 zawodników, a niektórzy z nich i tak zmuszeni byli grać z urazami. Taka sytuacja na dłuższą metę była nie do przyjęcia, a kolejne problemy były tylko kwestią czasu..

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3955 dni!