Terminarz baraży Football League!

footballleague-gpWe wtorek odbyło się losowanie terminarza play-off i play-out greckiej Football League.

Football League – play-off o Super League

1. kolejka – 26.04 – 24.05
Apollon Smyrnis – AS Olympiakos Volou
PAE Iraklis 1908 – AEK Ateny
Panachaiki GE 2005 – AEL

2. kolejka – 04.05 – 31.05
AS Olympiakos Volou – PAE Iraklis 1908
AEL – Apollon Smyrnis
AEK Ateny – Panachaiki GE 2005

3. kolejka – 09.05 – 03.06
AS Olympiakos Volou – AEL
AEK Ateny – Apollon Smyrnis
PAE Iraklis 1908 – Panachaiki GE 2005

4. kolejka – 13.05 – 07.06
AEL- AEK Ateny
Apollon Smyrnis – PAE Iraklis 1908
Panachaiki GE 2005 – AS Olympiakos Volou

5. kolejka – 20.05 – 14.06
AEK Ateny – AS Olympiakos Volou
PAE Iraklis 1908 – AEL
Panachaiki GE 2005 – Apollon Smyrnis

Football League – play-out – północ

1. kolejka
Pierikos SFK – Anagennisi Karditsas
Tyrnavos 2005 – GAS Aiginiakos
APS Zakynthos – Agrotikos Asteras

2. kolejka
Anagennisi Karditsas – Tyrnavos 2005
Agrotikos Asteras – Pierikos SFK
GAS Aiginiakos – APS Zakynthos

3. kolejka
Anagennisi Karditsas – Agrotikos Asteras
GAS Aiginiakos – Pierikos SFK
Tyrnavos 2005 – APS Zakynthos

4. kolejka
Agrotikos Asteras – GAS Aiginiakos
Pierikos SFK – Tyrnavos 2005
APS Zakynthos – Anagennisi Karditsas

5. kolejka
GAS Aiginiakos – Anagennisi Karditsas
Tyrnavos 2005 – Agrotikos Asteras
APS Zakynthos – Pierikos SFK

Football League – play-out – południe

1. kolejka
Acharnaikos AO – AO Iraklis Psachnon
AO Episkopis Rethymno – Panaigialeios GS
GS Kallithea – AE Ermionidas

2. kolejka
AO Iraklis Psachnon – AO Episkopis Rethymno
AE Ermionidas- Acharnaikos AO
Panaigialeios GS – GS Kallithea

3. kolejka
AO Iraklis Psachnon – AE Ermionidas
Panaigialeios GS – Acharnaikos AO
AO Episkopis Rethymno – GS Kallithea

4. kolejka
AE Ermionidas- Panaigialeios GS
Acharnaikos AO – AO Episkopis Rethymno
GS Kallithea – AO Iraklis Psachnon

5. kolejka
Panaigialeios GS – AO Iraklis Psachnon
AO Episkopis Rethymno – AE Ermionidas
GS Kallithea – Acharnaikos AO

Dodaj komentarz

P