PAOK – PAS 1:1

superleague-gpPAOK Saloniki zremisował w pierwszym niedzielnym meczu 32. kolejki Super League z PAS Giannina 1:1.

Pierwszy kwadrans meczu był bardzo efektowny. Już w 4. minucie Christian Noboa trafił w słupek po akcji Efthimisa Koulourisa. W 12. minucie większą precyzją wykazał się Cristian Chávez, który przejął piłkę tuż za linią środkową boiska i poszedł na bramkę sam, a będąc już w polu karnym zdecydował się uderzył w długo róg, co okazało się słusznym wyborem, bo Charles Itandje nie zdołał wybronić tego strzału. PAOK odpowiedział niemal natychmiast, bo już dwie minuty później było 1:1. Piłkę z kornera zagrał Noboa, w polu karnym nieco przypadkowo przedłużył ją pod bramkę Giorgos Tzavellas, a do siatki z najbliższej odległości trafił Facundo Pereyra. Więcej bramek w tym meczu nie było, choć gospodarz tylko dzięki dobrej postawie Itandje nie stracili kompletu punktów.


PAOK SALONIKI – PAS GIANNINA 1:1 (1:1)
0:1 Cristian Chávez 12′
1:1 Facundo Pereyra 14′

ż.k. Eyal Golasa, Efthimis Koulouris – Charis Charisis, Cristian Chávez, Markos Vellidis
cz.k. Charis Charisis 90’+2′

PAOK
Charles Itandje, Dimitris Konstantinidis, Giannis Skondras, Giorgos Tzavellas, Ricardo Costa, Christian Noboa, Ergys Kace, Robert Mak, Eyal Golasa (78′ Stelios Pozoglou), Facundo Pereyra (76′ Alexandros Tziolis), Efthymis Koulouris (70′ Stefanos Athanasiadis)

PAS
Markos Vellidis, Fonsi, Themistoklis Tzimopoulos, Alexis Michail, Stavros Tsoukalas (85′ Theodoris Berios), Charis Charisis, Cristian Chávez, Brana Ilić, Nikos Korovesis (83′ Giorgos Dasios), Andraž Struna, Michalis Manias (82′ Evripidis Giakos)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3963 dni!