Terminarz Super League 2015/2016

We wtorek odbyło się losowanie terminarza Super League na sezon 2015/2016.

Ponieważ ciągle nie jest wyjaśniona sytuacja AOK Kerkyra i PAE Veria (zostało złożone kolejne odwołanie) drużyny te w losowaniu były przedstawione jako odpowiednio Drużyna A i Drużyna B. Sezon zasadniczy rozpocznie się w weekend 22-23 sierpnia 2015 roku, a zakończy 17 kwietnia 2016 roku.

Pełny terminarz Super League 2015/2016

1. kolejka
22-23-24.9.2015
Drużyna B – PAS Giannina
Panthrakikos Komotini – Asteras Tripolis
PAOK Saloniki – Skoda Xanthi
Panaitolikos Agrinio – Panathinaikos Ateny
AEK Ateny – AO Platanias
AEL Kallonis – PAE Iraklis 1908
Atromitos Peristeri – Drużyna A
Olympiakos Pireus – Panionios GSS

2. kolejka
29-30-31.8.2015
Panthrakikos Komotini – Drużyna B
PAS Giannina – PAOK Saloniki
Asteras Tripolis – Panaitolikos Agrinio
Skoda Xanthi – AEK Ateny
Panathinaikos Ateny – AEL Kallonis
AO Platanias – Atromitos Peristeri
PAE Iraklis 1908 – Panionios GSS
Drużyna A – Olympiakos Pireus

3. kolejka
12-13-14.9.2015
Drużyna B – PAOK Saloniki
Panaitolikos Agrinio – Panthrakikos Komotini
AEK Ateny – PAS Giannina
AEL Kallonis – Asteras Tripolis
Atromitos Peristeri – Skoda Xanthi
Panionios GSS – Panathinaikos Ateny
Olympiakos Pireus – AO Platanias
PAE Iraklis 1908 – Drużyna A

4. kolejka
19-20-21.9.2015
Panaitolikos Agrinio – Drużyna B
PAOK Saloniki – AEK Ateny
Panthrakikos Komotini – AEL Kallonis
PAS Giannina – Atromitos Peristeri
Asteras Tripolis – Panionios GSS
Skoda Xanthi – Olympiakos Pireus
Panathinaikos Ateny – Drużyna A
AO Platanias – PAE Iraklis 1908

5. kolejka
26-27-28.9.2015
Drużyna B – AEK Ateny
AEL Kallonis – Panaitolikos Agrinio
Atromitos Peristeri – PAOK Saloniki
Panionios GSS – Panthrakikos Komotini
Olympiakos Pireus – PAS Giannina
Drużyna A – Asteras Tripolis
PAE Iraklis 1908 – Skoda Xanthi
Panathinaikos Ateny – AO Platanias

6. kolejka
3-4-5.10.2015
AEL Kallonis – Drużyna B
AEK Ateny – Atromitos Peristeri
Panaitolikos Agrinio – Panionios GSS
PAOK Saloniki – Olympiakos Pireus
Panthrakikos Komotini – Drużyna A
PAS Giannina – PAE Iraklis 1908
Asteras Tripolis – AO Platanias
Skoda Xanthi – Panathinaikos Ateny

7. kolejka
17-18-19.10.2015
Drużyna B – Atromitos Peristeri
Panionios GSS – AEL Kallonis
Olympiakos Pireus – AEK Ateny
Drużyna A – Panaitolikos Agrinio
PAE Iraklis 1908 – PAOK Saloniki
AO Platanias – Panthrakikos Komotini
Panathinaikos Ateny – PAS Giannina
Asteras Tripolis – Skoda Xanthi

8. kolejka
24-25-26.10.2015
Panionios GSS – Drużyna B
Atromitos Peristeri – Olympiakos Pireus
AEL Kallonis – Drużyna A
AEK Ateny – PAE Iraklis 1908
Panaitolikos Agrinio – AO Platanias
PAOK Saloniki – Panathinaikos Ateny
Panthrakikos Komotini – Skoda Xanthi
PAS Giannina – Asteras Tripolis

9. kolejka
31.10 & 1-2.11.2015
Drużyna B – Olympiakos Pireus
Drużyna A – Panionios GSS
PAE Iraklis 1908 – Atromitos Peristeri.
AO Platanias – AEL Kallonis
Panathinaikos Ateny – AEK Ateny
Skoda Xanthi – Panaitolikos Agrinio
Asteras Tripolis – PAOK Saloniki
PAS Giannina – Panthrakikos Komotini

10. kolejka
7-8-9.11.2015
Drużyna A – Drużyna B
Olympiakos Pireus – PAE Iraklis 1908
Panionios GSS – AO Platanias
Atromitos Peristeri. – Panathinaikos Ateny
AEL Kallonis – Skoda Xanthi
AEK Ateny – Asteras Tripolis
Panaitolikos Agrinio – PAS Giannina
PAOK Saloniki – Panthrakikos Komotini

11. kolejka
21-22-23.11.2015
Drużyna B – PAE Iraklis 1908
AO Platanias – Drużyna A
Panathinaikos Ateny – Olympiakos Pireus
Skoda Xanthi – Panionios GSS
Asteras Tripolis – Atromitos Peristeri
PAS Giannina – AEL Kallonis
Panthrakikos Komotini – AEK Ateny
PAOK Saloniki – Panaitolikos Agrinio

12. kolejka
28-29-30.11.2015
AO Platanias – Drużyna B
PAE Iraklis 1908 – Panathinaikos Ateny
Drużyna A – Skoda Xanthi
Olympiakos Pireus – Asteras Tripolis
Panionios GSS – PAS Giannina
Atromitos Peristeri – Panthrakikos Komotini
AEL Kallonis – PAOK Saloniki
AEK Ateny – Panaitolikos Agrinio

13. kolejka
5-6-7.12.2015
Drużyna B – Panathinaikos Ateny
Skoda Xanthi – AO Platanias
Asteras Tripolis – PAE Iraklis 1908
PAS Giannina – Drużyna A
Panthrakikos Komotini – Olympiakos Pireus
PAOK Saloniki – Panionios GSS
Panaitolikos Agrinio – Atromitos Peristeri
AEK Ateny – AEL Kallonis

14. kolejka
12-13-14.12.2015
Skoda Xanthi – Drużyna B
Panathinaikos Ateny – Asteras Tripolis
AO Platanias – PAS Giannina
PAE Iraklis 1908 – Panthrakikos Komotini
Drużyna A – PAOK Saloniki
Olympiakos Pireus – Panaitolikos Agrinio
Panionios GSS – AEK Ateny
Atromitos Peristeri – AEL Kallonis

15. kolejka
19-20-21.12.2015
Drużyna B – Asteras Tripolis
PAS Giannina – Skoda Xanthi
Panthrakikos Komotini – Panathinaikos Ateny
PAOK Saloniki – AO Platanias
Panaitolikos Agrinio – PAE Iraklis 1908
AEK Ateny – Drużyna A
AEL Kallonis – Olympiakos Pireus
Atromitos Peristeri – Panionios GSS

16. kolejka
2-3-4.1.2016
PAS Giannina – Drużyna B
Asteras Tripolis – Panthrakikos Komotini
Skoda Xanthi – PAOK Saloniki
Panathinaikos Ateny – Panaitolikos Agrinio
AO Platanias – AEK Ateny
PAE Iraklis 1908 – AEL Kallonis
Drużyna A – Atromitos Peristeri
Panionios GSS – Olympiakos Pireus

17. kolejka
9-10-11.1.2016
Drużyna B – Panthrakikos Komotini
PAOK Saloniki – PAS Giannina
Panaitolikos Agrinio – Asteras Tripolis
AEK Ateny – Skoda Xanthi
AEL Kallonis – Panathinaikos Ateny
Atromitos Peristeri – AO Platanias
Panionios GSS – PAE Iraklis 1908
Olympiakos Pireus – Drużyna A

18. kolejka
16-17-18.1.2016
PAOK Saloniki – Drużyna B
Panthrakikos Komotini – Panaitolikos Agrinio
PAS Giannina – AEK Ateny
Asteras Tripolis – AEL Kallonis
Skoda Xanthi – Atromitos Peristeri
Panathinaikos Ateny – Panionios GSS
AO Platanias – Olympiakos Pireus
Drużyna A – PAE Iraklis 1908

19. kolejka
23-24-25.1.2016
Drużyna B – Panaitolikos Agrinio
AEK Ateny – PAOK Saloniki
AEL Kallonis – Panthrakikos Komotini
Atromitos Peristeri – PAS Giannina
Panionios GSS – Asteras Tripolis
Olympiakos Pireus – Skoda Xanthi
Drużyna A – Panathinaikos Ateny
PAE Iraklis 1908 – AO Platanias

20. kolejka
30-31.1 & 1.2.2016
AEK Ateny – Drużyna B
Panaitolikos Agrinio – AEL Kallonis
PAOK Saloniki – Atromitos Peristeri
Panthrakikos Komotini – Panionios GSS
PAS Giannina – Olympiakos Pireus
Asteras Tripolis – Drużyna A
Skoda Xanthi – PAE Iraklis 1908
AO Platanias – Panathinaikos Ateny
21. kolejka
6-7-8.2.2016
Drużyna B – AEL Kallonis
Atromitos Peristeri – AEK Ateny
Panionios GSS – Panaitolikos Agrinio
Olympiakos Pireus – PAOK Saloniki
Drużyna A – Panthrakikos Komotini
PAE Iraklis 1908 – PAS Giannina
AO Platanias – Asteras Tripolis
Panathinaikos Ateny – Skoda Xanthi

22. kolejka
13-14-15.2.2016
Atromitos Peristeri. – Drużyna B
AEL Kallonis – Panionios GSS
AEK Ateny – Olympiakos Pireus
Panaitolikos Agrinio – Drużyna A
PAOK Saloniki – PAE Iraklis 1908
Panthrakikos Komotini – AO Platanias
PAS Giannina – Panathinaikos Ateny
Skoda Xanthi – Asteras Tripolis

23. kolejka
20-21-22.2.2016
Drużyna B – Panionios GSS
Olympiakos Pireus – Atromitos Peristeri
Drużyna A – AEL Kallonis
PAE Iraklis 1908 – AEK Ateny
AO Platanias – Panaitolikos Agrinio
Panathinaikos Ateny – PAOK Saloniki
Skoda Xanthi – Panthrakikos Komotini
Asteras Tripolis – PAS Giannina

24. kolejka
27-28-29.2.2016
Olympiakos Pireus – Drużyna B
Panionios GSS – Drużyna A
Atromitos Peristeri – PAE Iraklis 1908
AEL Kallonis – AO Platanias
AEK Ateny – Panathinaikos Ateny
Panaitolikos Agrinio – Skoda Xanthi
PAOK Saloniki – Asteras Tripolis
Panthrakikos Komotini – PAS Giannina

25. kolejka
5-6-7.3.2016
Drużyna B – Drużyna A
PAE Iraklis 1908 – Olympiakos Pireus
AO Platanias – Panionios GSS
Panathinaikos Ateny – Atromitos Peristeri
Skoda Xanthi – AEL Kallonis
Asteras Tripolis – AEK Ateny
PAS Giannina – Panaitolikos Agrinio
Panthrakikos Komotini – PAOK Saloniki

26. kolejka
12-13-14.3.2016
PAE Iraklis 1908 – Drużyna B
Drużyna A – AO Platanias
Olympiakos Pireus – Panathinaikos Ateny
Panionios GSS – Skoda Xanthi
Atromitos Peristeri – Asteras Tripolis
AEL Kallonis – PAS Giannina
AEK Ateny – Panthrakikos Komotini
Panaitolikos Agrinio – PAOK Saloniki

27. kolejka
19-20-21.3.2016
Drużyna B – AO Platanias
Panathinaikos Ateny – PAE Iraklis 1908
Skoda Xanthi – Drużyna A
Asteras Tripolis – Olympiakos Pireus
PAS Giannina – Panionios GSS
Panthrakikos Komotini – Atromitos Peristeri
PAOK Saloniki – AEL Kallonis
Panaitolikos Agrinio – AEK Ateny

28. kolejka
2-3-4.4.2016
Panathinaikos Ateny – Drużyna B
AO Platanias – Skoda Xanthi
PAE Iraklis 1908 – Asteras Tripolis
Drużyna A – PAS Giannina
Olympiakos Pireus – Panthrakikos Komotini
Panionios GSS – PAOK Saloniki
Atromitos Peristeri – Panaitolikos Agrinio
AEL Kallonis – AEK Ateny

29. kolejka
10.4.2016
Drużyna B – Skoda Xanthi
Asteras Tripolis – Panathinaikos Ateny
PAS Giannina – AO Platanias
Panthrakikos Komotini – PAE Iraklis 1908
PAOK Saloniki – Drużyna A
Panaitolikos Agrinio – Olympiakos Pireus
AEK Ateny – Panionios GSS
AEL Kallonis – Atromitos Peristeri

30. kolejka
17.4.2016
Asteras Tripolis – Drużyna B
Skoda Xanthi – PAS Giannina
Panathinaikos Ateny – Panthrakikos Komotini
AO Platanias – PAOK Saloniki
PAE Iraklis 1908 – Panaitolikos Agrinio
Drużyna A – AEK Ateny
Olympiakos Pireus – AEL Kallonis
Panionios GSS – Atromitos Peristeri

marketagent

Dodaj komentarz

P