Rodrigues i Rudnevs w PAOK-u!

Napastnicy Garry Rodrigues i Artjoms Rudņevs w nowym sezonie będą grać w PAOK-u Saloniki.

Rodrigues przeszedł już badania lekarskie i czeka tylko na złożenie podpisu pod trzyletnim kontraktem. Zaś Łotysz po informacji, że nie dostanie szansy gry w HSV zdecydował się przyjąć ofertę złożoną przez dyrektora sportowego PAOK-u Franka Arnesena i też już jest w Salonikach, by dopełnić transferowych formalności.

24-letni Rodrigues urodził się w Holandii, ale reprezentuje Wyspy Zielonego Przylądka. Mimo młodego wieku piłkarz ten grał już w czterech krajach, w Holandii (Xerxes DZB, ADO Den Haag, Rostocker FC 1895, FC Boshuizen), Niemczech (Rostocker FC), Bułgarii (Lewski Sofia) i Hiszpanii (Elche CF).

Trzy lata starszy Rudnevs też zwiedził piłkarsko cztery ligi. Zaczynał w rodzinnym Daugavpils, gdzie grał w dwóch drużynach Ditton i Daugavie. W 2009 roku przeniósł się do węgierskiego Zalaegerszegi TE, a następnie trafił do polskiej ekstraklasy, gdzie przez dwa sezony grał w Lechu Poznań. W 2012 roku trafił do niemieckiej Bundesligi. Najpierw zakładał koszulkę Hamburger SV, a następnie grając na wypożyczeniu zakładał trykot Hannover 96.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3956 dni!