PAS – PAOK 3:1

PAS Giannina wygrał 3:1 z PAOK-iem Saloniki w ostatnim niedzielnym meczu 2. kolejki Super League.

Gospodarze błyskawicznie objęli prowadzenie, bo już w 4. minucie Robin Olsen zmuszony był wyciągać piłkę z sitaki. Do futbolówki wyrzuconej a autu wyszedł Michalis Manias i stoją tyłem do bramki uderzył głową tak, że ta po dużej paraboli wpadła w do bramki. PAOK próbował odrobić straty przed przerwą, ale zabrakło konsekwencji w ataku.

W 51. minucie piłkę na drugi słupek zagra Brana Ilić. Ta trafiła do Fonsiego, który zagrał ją wzdłuż bramki, a próbujący przeciąć podanie Erik Sabo skierował ją do własnej siatki. Dwanaście minut później za dwie żółte kartki wyrzucony został Jairo i szanse PAOK-u na punkty poważnie zmalały. Całkowicie znikły w 75. minucie, w której to Cristian Chávez wykończył podanie Themistoklisa Tzimopoulosa. Na początku doliczonego czasu gry piłka po uderzeniu głową Stamatisa Sapalidisa trafiła w słupek. Kilkadziesiąt sekund później Ergys Kace dośrodkował piłkę z rzutu wolnego. W polu karnym Giannis Mystakidis odegrał ją do Miguela Vitora, który strzelił gola honorowego.


PAS GIANNINA – PAOK SALONIKI 3:1 (1:0)
1:0 Michalis Manias 4′
2:0 Erik Sabo 51′ (samob)
3:0 Cristian Chávez 75′
3:1 Miguel Vitor 90’+1′

ż.k. Cristian Chávez, Dimitris Ferfelis – Ergys Kace, Erik Sabo, Jairo
cz.k. Jairo 63′

PAS
Markos Vellidis, Andraž Struna, Alexis Michail, Themistoklis Tzimopoulos, Theodoris Berios, Stavros Tsoukalas, Fonsi, Noé Acosta, Cristian Chávez (86′ Stamatis Sapalidis), Brana Ilić (71′ Evripidis Giakos), Michalis Manias (79′ Dimitris Ferfelis)

PAOK
Robin Olsen, Marin Leovac, Ricardo Costa, Miguel Vítor, Dimitris Konstantinidis, Alexandros Tziolis, Ergys Kace, Erik Sabo (60′ Garry Rodrigues), Dimitris Pelkas, Jairo, Robert Mak (70′ Giannis Mystakidis)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3892 dni!