Terminarz Football League 2015/2016

W piątek odbyło się losowanie terminarza greckiej Football League na sezon 2015/2016.

Sezon rozpocznie się 27 września 2015 roku, a zakończy 29 maja 2016 roku.

1. kolejka
Paneleusiniakos AO – Panachaiki GE 2005
AEL – PAS Lamia 1964
AOK Kerkyra – GS Kallithea
Panaigaileios GS – Acharnaikos AO
Anagennisi Karditsa – Agrotikos Asteras
Ergotelis Heraklion- AO Chania
AO Trikala – PGS Kissamikos
Apollon Smyrnis – APS Zakynthos
Panserraikos Serres – AS Olympiakos Volou

2. kolejka
AEL- Paneleusiniakos AO
Panachaiki GE 2005- AOK Kerkyra
PAS Lamia 1964- Panaigialeios GS
GS Kallithea- Anagennisi Karditsas
Acharnaikos AO- Ergotelis Heraklion
Agrotikos Asteras -AO Trikala
AO Chania -Apollon Smyrnis
PGS Kissamikos- Panserraikos Serres
APS Zakynthos -AS Olympiakos Volou

3. kolejka
Paneleusiniakos AO- AOK Kerkyra
Panaigialeios GS- AEL
Anagennisi Karditsas- Panachaiki GE 2005
Ergotelis Heraklion- PAS Lamia 1964
AO Trikala- GS Kallithea
Apollon Smyrnis- Acharnaikos AO
Panserraikos Serres -Agrotikos Asteras
AS Olympiakos Volou- AO Chania
APS Zakynthos- PGS Kissamikos

4. kolejka
Panaigialeios GS- Paneleusiniakos AO
AOK Kerkyra -Anagennisi Karditsas
AEL -Ergotelis Heraklion
Panachaiki GE 2005 -AO Trikala
PAS Lamia 1964- Apollon Smyrnis
GS Kallithea -Panserraikos Serres
Acharnaikos AO- AS Olympiakos Volou
Agrotikos Asteras- APS Zakynthos
AO Chania -PGS Kissamikos

5. kolejka
Paneleusiniakos AO- Anagennisi Karditsas
Ergotelis Heraklion -Panaigialeios GS
AO Trikala -AOK Kerkyra
Apollon Smyrnis- AEL
Panserraikos Serres- Panachaiki GE 2005
AS Olympiakos Volou- PAS Lamia 1964
APS Zakynthos -GS Kallithea
PGS Kissamikos -Acharnaikos AO
AO Chania- Agrotikos Asteras

6. kolejka
Ergotelis Heraklion -Paneleusiniakos AO
Anagennisi Karditsas- AO Trikala
Panaigialeios GS- Apollon Smyrnis
AOK Kerkyra -Panserraikos Serres
AEL- AS Olympiakos Volou
Panachaiki GE 2005- APS Zakynthos
PAS Lamia 1964 -PGS Kissamikos
GS Kallithea- AO Chania
Acharnaikos AO -Agrotikos Asteras

7. kolejka
Paneleusiniakos AO- AO Trikala
Apollon Smyrnis -Ergotelis Heraklion
Panserraikos Serres- Anagennisi Karditsas
AS Olympiakos Volou- Panaigialeios GS
APS Zakynthos- AOK Kerkyra
PGS Kissamikos- AEL
AO Chania- Panachaiki GE 2005
Agrotikos Asteras -PAS Lamia 1964
Acharnaikos AO -GS Kallithea

8. kolejka
Apollon Smyrnis -Paneleusiniakos AO
AO Trikala- Panserraikos Serres
Ergotelis Heraklion- AS Olympiakos Volou
Anagennisi Karditsas -APS Zakynthos
Panaigialeios GS- PGS Kissamikos
AOK Kerkyra -AO Chania
AEL -Agrotikos Asteras
Panachaiki GE 2005 -Acharnaikos AO
PAS Lamia 1964 -GS Kallithea

9. kolejka
Paneleusiniakos AO -Panserraikos Serres
AS Olympiakos Volou -Apollon Smyrnis
APS Zakynthos- AO Trikala
PGS Kissamikos -Ergotelis Heraklion
AO Chania -Anagennisi Karditsas
Agrotikos Asteras -Panaigialeios GS
Acharnaikos AO- AOK Kerkyra
GS Kallithea -AEL
PAS Lamia 1964 -Panachaiki GE 2005

10. kolejka
AS Olympiakos Volou- Paneleusiniakos AO
Panserraikos Serres- APS Zakynthos
Apollon Smyrnis- PGS Kissamikos
AO Trikala- AO Chania
Ergotelis Heraklion- Agrotikos Asteras
Anagennisi Karditsas- Acharnaikos AO
Panaigialeios GS- GS Kallithea
AOK Kerkyra- PAS Lamia 1964
Panachaiki GE 2005- AEL

11. kolejka
Paneleusiniakos AO- APS Zakynthos
PGS Kissamikos- AS Olympiakos Volou
AO Chania -Panserraikos Serres
Agrotikos Asteras- Apollon Smyrnis
Acharnaikos AO -AO Trikala
GS Kallithea- Ergotelis Heraklion
PAS Lamia 1964 -Anagennisi Karditsas
Panachaiki GE 2005 -Panaigialeios GS
AEL- AOK Kerkyra

12. kolejka
PGS Kissamikos -Paneleusiniakos AO
APS Zakynthos- AO Chania
AS Olympiakos Volou -Agrotikos Asteras
Panserraikos Serres- Acharnaikos AO
Apollon Smyrnis- GS Kallithea
AO Trikala- PAS Lamia 1964
Ergotelis Heraklion -Panachaiki GE 2005
Anagennisi Karditsas- AEL
AOK Kerkyra -Panaigialeios GS

13. kolejka
Paneleusiniakos AO -AO Chania
Agrotikos Asteras -PGS Kissamikos
Acharnaikos AO -APS Zakynthos
GS Kallithea -AS Olympiakos Volou
PAS Lamia 1964 -Panserraikos Serres
Panachaiki GE 2005 -Apollon Smyrnis
AEL-AO Trikala
AOK Kerkyra -Ergotelis Heraklion
Panaigialeios GS -Anagennisi Karditsas

14. kolejka
Agrotikos Asteras -Paneleusiniakos AO
AO Chania- Acharnaikos AO
PGS Kissamikos -GS Kallithea
APS Zakynthos- PAS Lamia 1964
AS Olympiakos Volou -Panachaiki GE 2005
Panserraikos Serres- AEL
Apollon Smyrnis -AOK Kerkyra
AO Trikala- Panaigialeios GS
Anagennisi Karditsas -Ergotelis Heraklion

15. kolejka
Paneleusiniakos AO- Acharnaikos AO
GS Kallithea -Agrotikos Asteras
PAS Lamia 1964 -AO Chania
Panachaiki GE 2005 -PGS Kissamikos
AEL- APS Zakynthos
AOK Kerkyra -AS Olympiakos Volou
Panaigialeios GS -Panserraikos Serres
Anagennisi Karditsas- Apollon Smyrnis
Ergotelis Heraklion- AO Trikala

16. kolejka
GS Kallithea -Paneleusiniakos AO
Acharnaikos AO -PAS Lamia 1964
Agrotikos Asteras- Panachaiki GE 2005
AO Chania -AEL
PGS Kissamikos -AOK Kerkyra
APS Zakynthos -Panaigialeios GS
AS Olympiakos Volou- Anagennisi Karditsas
Panserraikos Serres -Ergotelis Heraklion
AO Trikala -Apollon Smyrnis

17. kolejka
Paneleusiniakos AO- PAS Lamia 1964
Panachaiki GE 2005- GS Kallithea
AEL -Acharnaikos AO
AOK Kerkyra- Agrotikos Asteras
Panaigialeios GS -AO Chania
Anagennisi Karditsas- PGS Kissamikos
Ergotelis Heraklion -APS Zakynthos
AO Trikala -AS Olympiakos Volou
Apollon Smyrnis- Panserraikos Serres

Dodaj komentarz

P