Iraklis – Skoda 1:1

PAE Iraklis 1908 zremisował 1:1 ze Skodą Xanthi w meczu 5. kolejki Super League.

Obu drużynom przeszkadzał w grze deszcz, a właściwie jego skutki, czyli rozmokła murawa. Mimo tych trudności kibice nie mieli powodów się nudzić, choć na gole i wielkie emocje musieli poczekać do drugich 45 minut pojedynku. W 62. minucie piłka zagrana z lewej strony pola karnego trafiła do Theodorisa Vasilakakisa, który wyłożył ją na 17 metr do Adriana Lucero, a ten uderzeniem po ziemi w długi róg zaskoczył Dušana Perniša. Niespełna 10 minut później Iraklis wyrównał. Piłkę w pole karne zagrał Costin Lazar, a nie do obrony uderzył z kilku metrów Apostolos Vellios. W 81. minucie Vellios mógł zostać bohaterem meczu, ale trafił z dystansu w słupek. Dwie minuty później Karim Soltani za szybkie żółte kartki opuścił murawę, ale wynik nie uległ już zmianie.


PAE IRAKLIS 1908 – SKODA XANTHI 1:1 (0:0)
0:1 Adrian Lucero 62′
1:1 Apostolos Vellios 71′

ż.k. Diego Romano, Ioannis Passas, Costin Lazar – Herea Ovidiu, Kostas Fliskas, Karim Soltani, Manolis Bertos
cz.k. Karim Soltani 83′

Iraklis
Dušan Perniš, Michalis Boukouvalas, Giorgos Saramantas, Nikos Ziabaris, Dimitris Stamou, Giorgos Makris, Costin Lazar, Ioannis Pasas (89′ Angelos Chanti), Diego Romano (67′ Dimitris Kyriakidis), Kosmas Tsilianidis (67′ Apostolos Vellios), Giannis Loukinas

Skoda
Luigi Cennamo, Manolis Bertos, Wallace, Manolis Papasterianos, Herea Ovidiu (86′ Dimos Baxevanidis), Kostas Fliskas, Christos Karypidis, Adrián Lucero, Karim Soltani, Nikołaj Dimitrow (90′ Christos Lisgaras), Pantelis Kapetanos (58′ Theodoris Vasilakakis)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3895 dni!