LM UEFA: Olympiakos – Dinamo 1:3

Młodzieżowa drużyna Olympiakosu Pireus przegrała u siebie w meczu 4. kolejki LM UEFA z Dinamem Zagrzeb 1:3.

Goście z Zagrzebia zaskoczyli podopiecznych Vasilisa Vouzasa. Już w 2. minucie Dinamo zdobyło gola. Strzał Matiji Finticia sparował Iason Gavalas, ale do piłki doszedł Ivan Božić i nie zmarnował okazji. W 12. minucie Fintić uderzył z rzutu wolnego, a błąd golkipera wykorzystał Amer Gojak i Dinamo prowadził 2:0.

Olympiakos odpowiedział dopiero w 56. minucie. Na bramkę uderzył Marious Vrousai, ale trafił w słupek. Na miejscu był jednak Kostas Megaritis, który dopełnił formalności. Niestety w 85. minucie Gojak po raz drugi pokonał Gavalasa i było już po emocjach.


OLYMPIAKOS PIRUEUS – DINAMO ZAGRZEB 1:3 (0:2)
0:1 Ivan Božić 2′
0:2 Amer Gojak 12′
1:2 Kostas Megaritis 56′
1:3 Amer Gojak 85′

ż.k. KOstas Megaritis, Antonis Vatousiadis – Ivan Šunjić, Filip Benković, Ivan Vujica

Olympiakos
Iason Gavalas, Manolis Saliakas, Dimitris Nikolaou, Antonis Vatousiadis, Ardit Toli, Kostas Megaritis, Giorgos Manthatis, Kostas Plegas (82′ Panagiotis Rentzos), Giannis Varkas (54′ Marious Vrousai), Qazim Laci, Dimosthenis Chantzaras (75′ Kostas Kirtzialidis)

Dinamo
Dario Miškić, Matteo Tomiček, Ivan Vujica, Ivan Šunjić, Amer Gojak, Bojan Kneževič, Matija Fintić (61′ Maks Slunjski), Ivan Božić (57′ Marijan Čabraja), Filip Benković, Toni Borevković (86′ Karlo Plantak), Dani Olmo

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3899 dni!