Veria – Panathinaikos 0:1

PAE Veria w ostatnim niedzielnym pojedynku 13. kolejki greckiej Super League przegrał z Panathinaikosem Ateny 0:1.

Pierwsza połowa nie przyniosła oczekiwanych emocji. W 24. minucie Danijel Pranjić zagrał piłkę z kornera, a akcję wykończył głową Michael Essien, ale piłkę uderzoną po koźle zdołał wyłapać Jonathan Lopez. W 38. minucie Mladen Petrić wpadł w pole karne i uderzył o ziemi w długi róg, ale piłka przeturlała się obok słupka.

W drugiej też wiele się nie działo. W 47. minucie PAO miał podwójną szansę na zdobycie gola. Najpierw głową uderzył Petrić, a do odbitej od rąk Lopeza piłki doszedł jeszcze Pranjić, ale znów został zablokowany przez bramkarza gospodarzy. W 66. minucie Essien uderzył z dystansu w róg bramki, ale piłka wyszła tuż obok słupka. W 86. minucie goście strzelili gola na wagę trzech punktów. Piłkę zagraną z rzutu wolnego przez Pranjicia, głową uderzył Sergio Sanchez, ale golkiper zdołał wybronić tę próbę. Na miejscu był jednak Nikos Karelis, który zmieścił piłkę w bramce.


PAE VERIA – PANATHINAIKOS ATENY 0:1 (0:0)
0:1 Nikos Karelis 86′

ż.k. Darcy Dolce Neto, Dimitris Giannoulis, Jonathan Lopez – Sergio Sanchez, Michael Essien

Veria
Jonathan Lopez, Branko Ostojić, Darcy Dolce Neto, William Edjenguélé, Dimitris Giannoulis, Pedro Arce, Abdisalam Ibrahim (88′ Sasa Kajkut), Radosław Majewski (83′ Giorgos Georgiadis), Thomas Nazlidis, Mohamed Youssouf, Rodgers Kola (60′ Roberto Battion)

Panathinaikos
Luke Steele, Nikos Marinakis, Nano, Sergio Sánchez, Rasmus Thelander, Danijel Pranjić, Zeca, Michael Essien, Mehdi Abeid (77′ Abdul Jeleel Ajagun), Nikos Karelis, Mladen Petrić (64′ Viktor Klonaridis)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3892 dni!