Skoda – Veria 1:1

Skoda Xanthi zremisowała z PAE Veria 1:1 w meczu 14. kolejki Super League.

Dopiero w ostatnim kwadransie pierwszej połowy zrobiło się ciekawie. Najpierw po dobrej okazji nie wykorzystali Saša Kajkut (24′) i Wallace (38′). W obu przypadka góra byli bramkarze. W 41. minucie piłkę zagraną przez Iván Malón zatrzymał w polu karnym ręka Wallace i sędzia po konsultacji odgwizdał rzut karny. Okazji nie zmarnował Thomas Nazlidis. Nie minęły dwie minuty gdy Achilleas Pongouras sfaulował w „16” Theodorosa Vasilakakisa i to goście dostali szansę na bramkę. Rzut karny bardzo pewnie egzekwował Daniel Nieto. W drugiej odsłonie tak efektywnie już nie było.


SKODA XANTHI – PAE VERIA 1:1 (1:1)
0:1 Thomas Nazlidis 41′(k)
1:1 Daniel Nieto 43′(k)

ż.k. Daniel Nieto, Panagiotis Triadis – Achilleas Poungouras, Stefanos Siontis

Skoda
Luigi Cennamo, Manolis Bertos, Wallace, Christos Karypidis, Pavol Farkaš, Kostas Fliskas, Theodoros Vasilakakis (66′ Ovidiu Herera), Adrián Lucero, Daniel Nieto, Karim Soltani (71′ Panagiotis Triadis), Antonios Ranos (67′ Pantelis Kapetanos)

Veria
Jonathan Lopez, Darcy Dolce Neto (90’+1′ Stelios Maragos), Branko Ostojić, Iván Malón, Dimitris Giannoulis, Achilleas Poungouras, Roberto Battión, Pedro Arce, Saša Kajkut (79′ Stefanos Siontis), Giorgos Georgiadis, Thomas Nazlidis (90’+3′ Rodgers Kola0

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3899 dni!