PAOK – Veria 2:1 (Gol Majewskiego)

PAOK Saloniki wygrał w niedzielnym meczu 18. kolejki Super League z PAE Veia 2:1. Jedyną bramkę dla gości strzelił Radosław Majewski, dla ktróego był to pierwszy ligowy gol.

PAOK był stroną aktywniejszą, ale też bardzo nieskuteczną. Gospodarzom udało się wywalczyć prowadzenie dopiero w końcówce pierwszej części. W 42. minucie Branko Ostojić nieco przypadkowym zapaśniczym rzutem powalił na ziemię Giannisa Skondrasa, a sędzia zdecydował się uznać to przewinienie za wystarczające i wskazał na wapno. Do piłki podszedł Dimityr Berbatow i dość anemicznym, ale precyzyjnym uderzeniem zupełnie zwiódł Giorgosa Kantimoirisa.

W drugiej odsłonie gospodarze starali się kontrolować mecz, ale nie ustrzegli się poważnego w skutkach błędu. W 65. minucie meczu Skondras głową zagrał piłkę do niedoświadczonego Melisaasa, a to nieporozumienie wykorzystał Radosław Majewski i skierował piłkę do pustej siatki gospodarzy. W 74. minucie szukający tej zwycięskiej bramki PAOK znalazł ją. Najpierw strzał Roberta Maka wybronił golkiper, ale odbita piłka trafiła do Stefanosa Athanasiadisa, który z bliska skierował ją do bramki.


PAOK SALONIKI – PAE VERIA 2:1 (1:0)
1:0 Dimityr Berbatow 43′(k)
1:1 Radosław Majewski 65′
2:1 Stefanos Athanasiadis 74′

ż.k.Stefanos Athanasiadis, Ergys Kace – Djamel Abdoun, Giorgos Georgiadis, Vangelis Nastos

PAOK
Nikos Melissas, Giannis Skondras, Miguel Vítor, Stelios Malezas (46′ Charis Charisis), Nikos Korovesis, Alexandros Tziolis, Ergys Kace, Jairo (68′ Giannis Mystakidis), Robert Mak (78′ Dimitris Pelkas), Stefanos Athanasiadis, Dimityr Berbatow

Veria
Giorgos Kantimoiris, Iván Malón, Stelios Maragos, Branko Ostojić, Vangelis Nastos (82′ Panagiotis Xoblios), Pedro Arce, Stefanos Siontis, Giorgos Georgiadis, Djamel Abdoun (46′ Darcy Dolce Neto), Radosław Majewski, Rodgers Kola (46′ Sasa Kajkut)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3895 dni!