Atromitos – Veria 0:0

Atromtios Peristeri bezbramkowo zremisował z PAE Veria w pierwszym meczu 22. kolejki Super League.

Atromtios przez cały mecz był bardziej zorganizowany w ofensywie i miał przewagę w posiadaniu piłki, ale stworzył sobie tylko kilka groźnych sytuację, których z resztą i tak nie potrafił zamienić na gola. Najbliżej bramkowej zdobyczy byli Nikos Lazaridis, który w 32. minucie po rzucie wolnym miał przed sobą tylko Jonathana Lopeza, ale nie zdołał umieścić piłki w siatce oraz Luiz Eduardo Brito, który w 78. minucie z bliska starał się pokonać Giorgosa Kantimoirisa, ale ten na raty zdołał zatrzymać futbolówkę.


ATROMITOS PERISTER – PAE VERIA 0:0

Atromitos
Vasilis Barkas, Nikos Lazaridis, Mariano Bittolo, Sokratis Fytanidis, Giannis Kontoes, Miloš Stojčev, Fernando Usero (76′ Paul Keita), Javier Umbides, Luiz Eduardo Brito, Cosmin Matei (65′ Anthony Le Tallec), Dimitris Papadopoulos (65′ Chumbinho)

Veria
Jonathan Lopez (67′ Giorgos Kantimoiris), Iván Malón, Dimitris Giannoulis, Raúl Bravo, Stelios Maragos, Stefanos Siontis, Pedro Arce (46′ Mohamed Youssouf), Giorgos Georgiadis (79′ Darcy Dolce Neto), Dimitris Anakoglou, Radosław Majewski, Thomas Nazlidis

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3894 dni!