Skoda – Panthrakikos 1:0

Skoda Xanthi pokonał w 23. kolejce Super League Panthrakikos Komotini 1:0.

Mecz jak można było się spodziewać nie zachwycił poziomem, zwłaszcza w pierwszej połowie i co ciekawe stroną aktywniejszą i bardziej nastawioną na wygranie derbów Tracji byli goście z Komotini, ale niewykorzystane szanse m.in. Javito, Steliosa Iliadisa i Deniza Baykary (doskonale między słupkami bramki gospodarzy radził sobie Michalis Zaroopoulos) ostatecznie zemściły się na Panthrakikosie. W 85. minucie błąd popełnił bramkarz “Krokodyli” Giorgos Athanasiadis, który wyszedł do piłki zagranej z kornera, ale jej nie wypiąstkował i ta odbita trafiła pod nogi Manolisa Papasterianosa, który z bliska zapewnił “Królowej Tracji” trzy punkty.


SKODA XANTHI – PANTHRAKIKOS KOMOTINI 1:0 (0:0)
1:0 Manolis Papasterianos 85′

ż.k. Giorgos Fotakis, Nicolas Diguiny

Skoda
Michalis Zaropoulos, Manolis Bertos, Wallace (80′ Christopher), Christos Lisgaras, Petros Orfanidis, Theodoros Vasilakakis (56′ Manolis Papasterianos), Adrián Lucero, Christos Karypidis, Daniel Nieto, Pantelis Kapetanos, Nikołaj Dimitrow (66′ Vasilis Skourtis)

Panthrakikos
Giorgos Athanasiadis, Christos Melissis (56′ Giannis Christou), Thanasis Papageorgiou, Giannis Potouridis, Mavroudis Bougaidis, Deniz Baykara, Stelios Iliadis, Antonis Tsiaras, Nicolas Diguiny, Javito, Dimitris Chasomeris (73′ Giorgos Fotakis)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3892 dni!