Atromitos – Asteras 2:1

Atromitos Peristeri wygrał 2:1 z Asterasem Tripolis w meczu 26. kolejki Super League.

Atromtios lepiej radził sobie w pierwszej odsłonie pojedynku, ale to goście schodzili do szatni mając bramkę przewag. W 17. minucie meczu Facundo Bertoglio z lewej strony zagrał długą piłkę w pole karnego do Elini Dimoutsosa, który wykorzystał błąd Nikosa Lazaridisa, po czym uwolnił się od Mariano Bittolo i bez problemu pokonał Vasilisa Barkasa.

W 63. minucie Paul Keita zapracował na drugi żółty kartonik i wydawać się mogło, że szanse gospodarzy na odrobienie strat są znikome, ale kilka minut później padł wyrównujący gol. W 68. minucie bierność obrony gości przy rzucie rożnym wykorzystał Nikos Lazridis i głową trafił do siatki. To nie był koniec gdyż w 88. minucie podopieczni Traianosa Dellasa zapewnili sobie zwycięstwo, a gola uzyskał Anthony Le Tallec, który wykorzystał zagranie z rzutu wolnego Javiera Umbidesa.


ATROMITOS PERISTERI – ASTERAS TRIPOLIS 2:1 (0:1)
0:1 Elini Dimoutsos 17′
1:1 Nikos Lazaridis 68′
2:1 Anthony Le Tallec 88′

ż.k.Paul Keita – Elini Dimoutsos, Cristian Chávez, Dimitris Kourbelis, Facundo Bertoglio, Nicolas Fernandez, Khalifa Sankare
cz.k. Paul Keita 63′

Atromitos
Vasilis Barkas, Mariano Bittolo, Nikos Lazaridis, Kyriakos Kivrakidis, Sokratis Fytanidis, Paul Keita, Luiz Eduardo Brito, Javier Umbides, Miloš Stojčev (46′ Cosmin Matei), Chumbinho (73′ Fernando Usero), Dimitris Papadopoulos (83′ Anthony Le Tallec)

Asteras
Giorgos Bantis, Braian Lluy, Kostas Giannoulis, Khalifa Sankaré, Giorgos Zisopoulos, Walter Matías Iglesias, Elini Dimoutsos (69′ Nicolas Fernandez), Dimitris Kourbelis (77′ Aleksandar Stanisavljević), Facundo Bertoglio, Cristian Chávez (55′ Nikos Ioannidis), Pablo Leonel Mazza

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3899 dni!