Play-off: Panionios – PAOK 0:2

PAOK Saloniki w 3. kolejce play-off Super League wygrał an wyjeździe z Panionios GSS 2:0.

PAOK ku uciesze dużej grupy swoich kibiców w 27. minucie otworzył wynik spotkania. Piłkę z prawego skrzydła zagrał w pole karne Stelios Kitsiou, a tam piłka po stopie Stefanosa Athanasiadisa odbiła się od Dimitrisa Pelkasa i wróciła do „Klausa„, który pewnym uderzeniem w róg bramki nie dał Sokratisowi Dioudisowi szans na skuteczną interwencję. Swoje zwycięstwo „Tyran Północy” przypieczętował w 77. minucie. Akcję rozpoczął na lewym skrzydle Marin Leovac, który zagrał piłkę przed pole karne do Gojko Cimirota, a ten odegrał ją w „16” do Roberta Maka, który efektownym zwodem minął Spyrosa Risvanisa i uderzył w dług róg bramki. W 89. minucie okazji na gola kontaktowego nie wykorzystał Vangelis Oikonomou, który zmarnował rzut karny (podyktowany za faul Dimitrisa Chatziisaiasa na Nikosie Kathariosie). Chwilę później defensor Panioniosu dodatkowo ujrzał drugą żółtą kartkę.


PANIONIOS GSS – PAOK SALONIKI 0:2 (0:1)
0:1 Stefanos Athanasiadis 27′
0:2 Robert Mak 77′

ż.k. Vangelis Oikonomou – Dimitris Pelkas, Charis Charisis, Dimitris Chatziisaias
cz.k. Vangelis Oikonomou 90’+2′

Panionios
Sokratis Dioudis, Valentinos Vlachos, Christos Tasoulis, Spyros Risvanis, Vangelis Oikonomou, Panagiotis Korbos (75′ Nikos Katharios), Manolis Siopis, Giorgos Masouras, Bruno Chalkiadakis (84′ Leonardo Villalba), Tasos Karamanos, Karim Ansarifard (46′ Kenan Bargan)

PAOK
Panagiotis Glykos, Stelios Malezas (87′ Dimitris Chatziisaias), Giorgos Tzavellas, Stelios Kitsiou, Marin Leovac (82′ Giannis Skondras), Gojko Cimirot, Charis Charisis, Dimitris Pelkas (74′ Dimityr Berbatow), Garry Rodrigues, Robert Mak, Stefanos Athanasiadis

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3898 dni!