Terminarz Super League 2016/2017

W poniedziałek odbyło się losowanie terminarza Super League na sezon 2016/2017.

Sezon 2016/2017 rozpocznie się 20 sierpnia 2016, a zakończy 30 kwietnia 2017.

Terminarz Super League 2016/2017

1. kolejka

AEL – PAE Veria
AO Platanias – Panathinaikos Ateny
PAE Iraklis 1908 – Xanthi AO
AOK Kerkyra – Atromitos Peristeri
Olympiakos Pireus – Asteras Tripolis
Levadiakos – PAOK Saloniki
AEK Ateny – Panaitolikos Agrinio
Panionios GSS – PAS Giannina

2. kolejka
AO Platanias – AEL
PAE Veria – PAE Iraklis 1908
Panathinaikos Ateny – AOK Kerkyra
Xanthi AO – Olympiakos Pireus
Atromitos Peristeri – Levadiakos
Astras Tripolis – AEK Ateny
PAOK Saloniki – PAS Giannina
Panaitolikos Agrinio – Panionios GSS

3. kolejka
AEL – PAE Iraklis 1908
AOK Kerkyra – AO Platanias
Olympiakos Pireus – PAE Veria
Levadiakos – Panathinaikos Ateny
AEK Ateny – Xanthi AO
PAS Giannina – Atromitos Peristeri
Panionios GSS – Astras Tripolis
PAOK Saloniki – Panaitolikos Agrinio

4. kolejka
AOK Kerkyra – AEL
PAE Iraklis 1908 – Olympiakos Pireus
AO Platanias – Levadiakos
PAE Veria – AEK Ateny
Panathinaikos Ateny – PAS Giannina
Xanthi AO – Panionios GSS
Atromitos Peristeri – Panaitolikos Agrinio
Astras Tripolis – PAOK Saloniki

5. kolejka
AEL – Olympiakos Pireus
Levadiakos – AOK Kerkyra
AEK Ateny – PAE Iraklis 1908
PAS Giannina – AO Platanias
Panionios GSS – PAE Veria
Panaitolikos Agrinio – Panathinaikos Ateny
PAOK Saloniki – Xanthi AO
Atromitos Peristeri – Astras Tripolis

6. kolejka
Levadiakos – AEL
Olympiakos Pireus – AEK Ateny
AOK Kerkyra – PAS Giannina
PAE Iraklis 1908 – Panionios GSS
AO Platanias – Panaitolikos Agrinio
PAE Veria – PAOK Saloniki
Panathinaikos Ateny – Astras Tripolis
Xanthi AO – Atromitos Peristeri

7. kolejka
AEL – AEK Ateny
PAS Giannina – Levadiakos
Panionios GSS – Olympiakos Pireus
Panaitolikos Agrinio – AOK Kerkyra
PAOK Saloniki – PAE Iraklis 1908
Astras Tripolis – AO Platanias
Atromitos Peristeri – PAE Veria
Panathinaikos Ateny – Xanthi AO

8. kolejka
PAS Giannina – AEL
AEK Ateny – Panionios GSS
Levadiakos – Panaitolikos Agrinio
Olympiakos Pireus – PAOK Saloniki
AOK Kerkyra – Astras Tripolis
PAE Iraklis 1908 – Atromitos Peristeri
AO Platanias – Xanthi AO
PAE Veria – Panathinaikos Ateny

9. kolejka
AEL – Panionios GSS
Panaitolikos Agrinio – PAS Giannina
PAOK Saloniki – AEK Ateny
Astras Tripolis – Levadiakos
Atromitos Peristeri – Olympiakos Pireus
Xanthi AO – AOK Kerkyra
Panathinaikos Ateny – PAE Iraklis 1908
PAE Veria – AO Platanias

10. kolejka
Panaitolikos Agrinio – AEL
Panionios GSS – PAOK Saloniki
PAS Giannina – Astras Tripolis
AEK Ateny – Atromitos Peristeri
Levadiakos – Xanthi AO
Olympiakos Pireus – Panathinaikos Ateny
AOK Kerkyra – PAE Veria
PAE Iraklis 1908 – AO Platanias

11. kolejka
AEL – PAOK Saloniki
Astras Tripolis – Panaitolikos Agrinio
Atromitos Peristeri – Panionios GSS
Xanthi AO – PAS Giannina
Panathinaikos Ateny – AEK Ateny
PAE Veria – Levadiakos
AO Platanias – Olympiakos Pireus
PAE Iraklis 1908 – AOK Kerkyra

12. kolejka
Astras Tripolis – AEL
PAOK Saloniki – Atromitos Peristeri
Panaitolikos Agrinio – Xanthi AO
Panionios GSS – Panathinaikos Ateny
PAS Giannina – PAE Veria
AEK Ateny – AO Platanias
Levadiakos – PAE Iraklis 1908
Olympiakos Pireus – AOK Kerkyra

13. kolejka
AEL – Atromitos Peristeri
Xanthi AO – Astras Tripolis
Panathinaikos Ateny – PAOK Saloniki
PAE Veria – Panaitolikos Agrinio
AO Platanias – Panionios GSS
PAE Iraklis 1908 – PAS Giannina
AOK Kerkyra – AEK Ateny
Olympiakos Pireus – Levadiakos

14. kolejka
Xanthi AO – AEL
Atromitos Peristeri – Panathinaikos Ateny
Astras Tripolis – PAE Veria
PAOK Saloniki – AO Platanias
Panaitolikos Agrinio – PAE Iraklis 1908
Panionios GSS – AOK Kerkyra
PAS Giannina – Olympiakos Pireus
AEK Ateny – Levadiakos

15. kolejka
AEL – Panathinaikos Ateny
PAE Veria – Xanthi AO
AO Platanias – Atromitos Peristeri
PAE Iraklis 1908 – Astras Tripolis
AOK Kerkyra – PAOK Saloniki
Olympiakos Pireus – Panaitolikos Agrinio
Levadiakos – Panionios GSS
AEK Ateny – PAS Giannina

16. kolejka
PAE Veria – AEL
Panathinaikos Ateny – AO Platanias
Xanthi AO – PAE Iraklis 1908
Atromitos Peristeri – AOK Kerkyra
Astras Tripolis – Olympiakos Pireus
PAOK Saloniki – Levadiakos
Panaitolikos Agrinio – AEK Ateny
PAS Giannina – Panionios GSS

17. kolejka
AEL – AO Platanias
PAE Iraklis 1908 – PAE Veria
AOK Kerkyra – Panathinaikos Ateny
Olympiakos Pireus – Xanthi AO
Levadiakos – Atromitos Peristeri
AEK Ateny – Astras Tripolis
PAS Giannina – PAOK Saloniki
Panionios GSS – Panaitolikos Agrinio

18. kolejka
PAE Iraklis 1908 – AEL
AO Platanias – AOK Kerkyra
PAE Veria – Olympiakos Pireus
Panathinaikos Ateny – Levadiakos
Xanthi AO – AEK Ateny
Atromitos Peristeri – PAS Giannina
Astras Tripolis – Panionios GSS
Panaitolikos Agrinio – PAOK Saloniki

19. kolejka
AEL – AOK Kerkyra
Olympiakos Pireus – PAE Iraklis 1908
Levadiakos – AO Platanias
AEK Ateny – PAE Veria
PAS Giannina – Panathinaikos Ateny
Panionios GSS – Xanthi AO
Panaitolikos Agrinio – Atromitos Peristeri
PAOK Saloniki – Astras Tripolis

20. kolejka
Olympiakos Pireus – AEL
AOK Kerkyra – Levadiakos
PAE Iraklis 1908 – AEK Ateny
AO Platanias – PAS Giannina
PAE Veria – Panionios GSS
Panathinaikos Ateny – Panaitolikos Agrinio
Xanthi AO – PAOK Saloniki
Astras Tripolis – Atromitos Peristeri

21. kolejka
AEL – Levadiakos
AEK Ateny – Olympiakos Pireus
PAS Giannina – AOK Kerkyra
Panionios GSS – PAE Iraklis 1908
Panaitolikos Agrinio – AO Platanias
PAOK Saloniki – PAE Veria
Astras Tripolis – Panathinaikos Ateny
Atromitos Peristeri – Xanthi AO

22. kolejka
AEK Ateny – AEL
Levadiakos – PAS Giannina
Olympiakos Pireus – Panionios GSS
AOK Kerkyra – Panaitolikos Agrinio
PAE Iraklis 1908 – PAOK Saloniki
AO Platanias – Astras Tripolis
PAE Veria – Atromitos Peristeri
Xanthi AO – Panathinaikos Ateny

23. kolejka
AEL – PAS Giannina
Panionios GSS – AEK Ateny
Panaitolikos Agrinio – Levadiakos
PAOK Saloniki – Olympiakos Pireus
Astras Tripolis – AOK Kerkyra
Atromitos Peristeri – PAE Iraklis 1908
Xanthi AO – AO Platanias
Panathinaikos Ateny – PAE Veria

24. kolejka
Panionios GSS – AEL
PAS Giannina – Panaitolikos Agrinio
AEK Ateny – PAOK Saloniki
Levadiakos – Astras Tripolis
Olympiakos Pireus – Atromitos Peristeri
AOK Kerkyra – Xanthi AO
PAE Iraklis 1908 – Panathinaikos Ateny
AO Platanias – PAE Veria

25. kolejka
AEL – Panaitolikos Agrinio
PAOK Saloniki – Panionios GSS
Astras Tripolis – PAS Giannina
Atromitos Peristeri – AEK Ateny
Xanthi AO – Levadiakos
Panathinaikos Ateny – Olympiakos Pireus
PAE Veria – AOK Kerkyra
AO Platanias – PAE Iraklis 1908

26. kolejka
PAOK Saloniki – AEL
Panaitolikos Agrinio – Astras Tripolis
Panionios GSS – Atromitos Peristeri
PAS Giannina – Xanthi AO
AEK Ateny – Panathinaikos Ateny
Levadiakos – PAE Veria
Olympiakos Pireus – AO Platanias
AOK Kerkyra – PAE Iraklis 1908

27. kolejka
AEL – Astras Tripolis
Atromitos Peristeri – PAOK Saloniki
Xanthi AO – Panaitolikos Agrinio
Panathinaikos Ateny – Panionios GSS
PAE Veria – PAS Giannina
AO Platanias – AEK Ateny
PAE Iraklis 1908 – Levadiakos
AOK Kerkyra – Olympiakos Pireus

28. kolejka
Atromitos Peristeri – AEL
Astras Tripolis – Xanthi AO
PAOK Saloniki – Panathinaikos Ateny
Panaitolikos Agrinio – PAE Veria
Panionios GSS – AO Platanias
PAS Giannina – PAE Iraklis 1908
AEK Ateny – AOK Kerkyra
Levadiakos – Olympiakos Pireus

29. kolejka
AEL – Xanthi AO
Panathinaikos Ateny – Atromitos Peristeri
PAE Veria – Astras Tripolis
AO Platanias – PAOK Saloniki
PAE Iraklis 1908 – Panaitolikos Agrinio
AOK Kerkyra – Panionios GSS
Olympiakos Pireus – PAS Giannina
Levadiakos – AEK Ateny

30. kolejka
Panathinaikos Ateny – AEL
Xanthi AO – PAE Veria
Atromitos Peristeri – AO Platanias
Astras Tripolis – PAE Iraklis 1908
PAOK Saloniki – AOK Kerkyra
Panaitolikos Agrinio – Olympiakos Pireus
Panionios GSS – Levadiakos
PAS Giannina – AEK Ateny

Dodaj komentarz

P