Marin zasila Olympiakos!

Pomocnik Marko Marin podpisał trzyletni kontrakt z Olympiakosem Pireus.

Marin pojawił się w Atenach w nocy z niedzieli na poniedziałek. Przywitała go kilkudziesięcioosobowa grupa sympatyków “Thrylos” oraz dziennikarze. Piłkarz na gorąco z dużym optymizmem wypowiedział się na temat transferu – “Wiem dobrze, że przychodzę do wielkiego klubu z wielką historią. Jestem bardzo szczęśliwy, że tu jestem. Czuję się całkowicie gotowy, aby od razu przejść do treningów. Obiecuję, że dam z siebie co najlepsze i pomogę zespołowi osiągnąć wszystkie cele.

W poniedziałkowe przedpołudnie 27-latek przeszedł badania lekarskie, a we wtorek udał się do siedziby mistrza Grecji, gdzie po wynegocjowaniu korzystnych warunków złożył podpis pod umową.

Marin karierę rozpoczynał w Eintrachcie Frankfurt, a później grał w dwóch innych niemieckich klubach – Borussii Mönchengladbach i Werderze Brema. Z tego ostatniego klubu w 2012 roku przeniósł się do angielskiej Chelsea FC, ale po roku spędzonym w angielskiej lidze został wypożyczony do hiszpańskiej Sevilla FC, a następnie do włoskiej ACF Fiorentina i belgijskiego RSC Anderlecht. Zaś w ostatnim roku Niemiec grał w tureckim Trabzonsporze (29 meczów – 2 bramki).

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3893 dni!