Terminarz Football League 2016/2017

W poniedziałek odbyło się losowanie terminarza greckiej drugiej ligi, czyli Football League.

W czasie losowania doszło do nieprzyjemnego incydentu. Zamaskowani mężczyźni dostali się na salę, która gościła oficjeli przybyłych na losowanie i zniszczyli sprzęt fotograficzny i laptopy. Dodatkowo wrzucili racę, co stworzyło poważniejsze zagrożenie dla uczestników imprezy. Ostatecznie sprawcy uciekli zanim pojawiła się policja, a co ważniejsze nikomu nic poważnego się nie stało.

Sezon zaplecza Super League według zapowiedzi rozpocznie się 25 września 2016, a zakończy się 28 maja 2017.

Terminarz Football League na sezon 2016/2017

1. kolejka 18. kolejka
Apollon Smyrnis – GS Kallithea
AE Sparti – Panthrakikos Komotini
Panaigaileios GS – AO Chania
Anagennisi Karditsas – Aris Saloniki
Agrotikos Asteras – AO Trikala
GAS Aiginiakos – PAS Lamia 1964
Panserraikos Serres – Paneleusiniakos AO
PGS Kissamikos – OFI Kreta
Acharnaikos AO – AEL Kallonis

2. kolejka 19. kolejka
AE Sparti – Apollon Smyrnis
GS Kallithea – Panaigaileios GS
Panthrakikos Komotini – Anagennisi Karditsas
AO Chania – Agrotikos Asteras
Aris Saloniki – GAS Aiginiakos
AO Trikala – Panserraikos Serres
PAS Lamia 1964 – PGS Kissamikos
Paneleusiniakos AO – Acharnaikos AO
OFI Kreta – AEL Kallonis

3. kolejka 20. kolejka
Apollon Smyrnis – Panaigaileios GS
Anagennisi Karditsas – AE Sparti
Agrotikos Asteras – GS Kallithea
GAS Aiginiakos – Panthrakikos Komotini
Panserraikos Serres – AO Chania
PGS Kissamikos – Aris Saloniki
Acharnaikos AO – AO Trikala
AEL Kallonis – PAS Lamia 1964
OFI Kreta – Paneleusiniakos AO

4. kolejka 21. kolejka
Anagennisi Karditsas – Apollon Smyrnis
Panaigaileios GS – Agrotikos Asteras
AE Sparti – GAS Aiginiakos
GS Kallithea – Panserraikos Serres
Panthrakikos Komotini – PGS Kissamikos
AO Chania – Acharnaikos AO
Aris Saloniki – AEL Kallonis
AO Trikala – OFI Kreta
PAS Lamia 1964 – Panserraikos Serres

5. kolejka 22. kolejka
Apollon Smyrnis – Agrotikos Asteras
GAS Aiginiakos – Anagennisi Karditsas
Panserraikos Serres – Panaigaileios GS
PGS Kissamikos – AE Sparti
Acharnaikos AO – GS Kallithea
AEL Kallonis – Panthrakikos Komotini
OFI Kreta – AO Chania
Paneleusiniakos AO – Aris Saloniki
PAS Lamia 1964 – AO Trikala

6. kolejka 23. kolejka
GAS Aiginiakos – Apollon Smyrnis
Agrotikos Asteras – Panserraikos Serres
Anagennisi Karditsas – PGS Kissamikos
Panaigaileios GS – Acharnaikos AO
AE Sparti – AEL Kallonis
GS Kallithea – OFI Kreta
Panthrakikos Komotini – Paneleusiniakos AO
AO Chania – PAS Lamia 1964
Aris Saloniki – AO Trikala

7. kolejka 24. kolejka
Apollon Smyrnis – Panserraikos Serres
PGS Kissamikos – GAS Aiginiakos
Acharnaikos AO – Agrotikos Asteras
AEL Kallonis – Anagennisi Karditsas
OFI Kreta – Panaigaileios GS
Paneleusiniakos AO – AE Sparti
PAS Lamia 1964 – GS Kallithea
AO Trikala – Panthrakikos Komotini
Aris Saloniki – AO Chania

8. kolejka 25. kolejka
PGS Kissamikos – Apollon Smyrnis
Panserraikos Serres – Acharnaikos AO
GAS Aiginiakos – AEL Kallonis
Agrotikos Asteras – OFI Kreta
Anagennisi Karditsas – Paneleusiniakos AO
Panaigaileios GS – PAS Lamia 1964
AE Sparti – AO Trikala
GS Kallithea – Aris Saloniki
Panthrakikos Komotini – AO Chania

9. kolejka 26. kolejka
Apollon Smyrnis – Acharnaikos AO
AEL Kallonis – PGS Kissamikos
OFI Kreta – Panserraikos Serres
Paneleusiniakos AO – GAS Aiginiakos
PAS Lamia 1964 – Agrotikos Asteras
AO Trikala – Anagennisi Karditsas
Aris Saloniki – Panaigaileios GS
AO Chania – AE Sparti
Panthrakikos Komotini – GS Kallithea

10. kolejka 27. kolejka
AEL Kallonis – Apollon Smyrnis
Acharnaikos AO – OFI Kreta
PGS Kissamikos – Paneleusiniakos AO
Panserraikos Serres – PAS Lamia 1964
GAS Aiginiakos – AO Trikala
Agrotikos Asteras – Aris Saloniki
Anagennisi Karditsas – AO Chania
Panaigaileios GS – Panthrakikos Komotini
GS Kallithea – AE Sparti

11. kolejka 28. kolejka
Apollon Smyrnis – OFI Kreta
Paneleusiniakos AO – AEL Kallonis
PAS Lamia 1964 – Acharnaikos AO
AO Trikala – PGS Kissamikos
Aris Saloniki – Panserraikos Serres
AO Chania – GAS Aiginiakos
Panthrakikos Komotini – Agrotikos Asteras
GS Kallithea – Anagennisi Karditsas
AE Sparti – Panaigaileios GS

12. kolejka 29. kolejka
Paneleusiniakos AO – Apollon Smyrnis
OFI Kreta – PAS Lamia 1964
AEL Kallonis – AO Trikala
Acharnaikos AO – Aris Saloniki
PGS Kissamikos – AO Chania
Panserraikos Serres – Panthrakikos Komotini
GAS Aiginiakos – GS Kallithea
Agrotikos Asteras – AE Sparti
Panaigaileios GS – Anagennisi Karditsas

13. kolejka 30. kolejka
Apollon Smyrnis – PAS Lamia 1964
AO Trikala – Paneleusiniakos AO
Aris Saloniki – OFI Kreta
AO Chania – AEL Kallonis
Panthrakikos Komotini – Acharnaikos AO
GS Kallithea – PGS Kissamikos
AE Sparti – Panserraikos Serres
Panaigaileios GS – GAS Aiginiakos
Anagennisi Karditsas – Agrotikos Asteras

14. kolejka 31. kolejka
AO Trikala – Apollon Smyrnis
PAS Lamia 1964 – Aris Saloniki
Paneleusiniakos AO – AO Chania
OFI Kreta – Panthrakikos Komotini
AEL Kallonis – GS Kallithea
Acharnaikos AO – AE Sparti
PGS Kissamikos – Panaigaileios GS
Panserraikos Serres – Anagennisi Karditsas
Agrotikos Asteras – GAS Aiginiakos

15. kolejka 32. kolejka
Apollon Smyrnis – Aris Saloniki
AO Chania – AO Trikala
Panthrakikos Komotini – PAS Lamia 1964
GS Kallithea – Paneleusiniakos AO
AE Sparti – OFI Kreta
Panaigaileios GS – AEL Kallonis
Anagennisi Karditsas – Acharnaikos AO
Agrotikos Asteras – PGS Kissamikos
GAS Aiginiakos – Panserraikos Serres

16. kolejka 33. kolejka
AO Chania – Apollon Smyrnis
Aris Saloniki – Panthrakikos Komotini
AO Trikala – GS Kallithea
PAS Lamia 1964 – AE Sparti
Paneleusiniakos AO – Panaigaileios GS
OFI Kreta – Anagennisi Karditsas
AEL Kallonis – Agrotikos Asteras
Acharnaikos AO – GAS Aiginiakos
Panserraikos Serres – PGS Kissamikos

17. kolejka 34. kolejka
Apollon Smyrnis – Panthrakikos Komotini
GS Kallithea – AO Chania
AE Sparti – Aris Saloniki
Panaigaileios GS – AO Trikala
Anagennisi Karditsas – PAS Lamia 1964
Agrotikos Asteras – Paneleusiniakos AO
GAS Aiginiakos – OFI Kreta
Panserraikos Serres – AEL Kallonis
PGS Kissamikos – Acharnaikos AO

Dodaj komentarz

P