AEK – Iraklis 0:0

AEK Ateny w ostatnim meczu 5. kolejki Super League bezbramkowo zremisował z PAE Iraklis 1908.

W pierwszej połowie wielkich emocji nie było. Gospodarze mieli zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki, ale na bramkę rywali z Salonik oddali zaledwie kilka strzałów, w tym jeden celny. W 10. minucie głową uderzał na bramkę gości Patitio Rodríguez, ale Huanderson efektownie sparował ją na róg.

Druga połowa wyglądała podobnie, ale to goście rozpoczęli ją od okazji na gola. W 48. minucie z rzutu wolnego uderzył Leozinho, lecz piłka przeszła obok bramki. W 60. minucie Rodríguez uderzył technicznie z dystansu, ale futbolówka wyszła tuż obok słupka. W 75. minucie rzadko wychodzący z własnej połowy goście znów zagrozili bramce AEK-u i ponownie był to Leozinho, który „nożycami” starał się zaskoczyć Giannisa Anestisa, ale piłka wyszła obok słupka. AEK mimo ciągłego nacisku na przeciwnika gola na wagę zwycięstwa nie zdobył.


AEK ATENY – PAE IRAKLIS 1908 0:0

ż.k. Andre Simoes, Tasos Bakasetas – Emanuel Perrone, Sebastian Bartolini, Alexandros Kouros, Huanderson, Vasilis Angelopoulos

AEK
Giannis Anestis, Michalis Bakakis, Joleon Lescott, Dmytro Czyhrynski, Dídac Vilà, André Simões (72′ Christos Aravidis), Jakob Johansson, Ronald Vargas (46′ Lazaros Christodoulopoulos), Patitio Rodríguez, Tasos Bakasetas, Tomáš Pekhart (46′ Vangelis Platellas).

Iraklis
Huanderson, Pavlos Kyriakidis, Sebastian Bartolini, Giorgos Saramantas, Alexandros Kouros, Albert Roussos, Jorge Monteiro (54′ Giannis Pasas), Vasilis Angelopoulos, Lazaros Labrou (60′ Nikos Ziabaris), Emanuel Perrone (83′ Giannis Loukinas), Leozinho.

Dodaj komentarz

P