Panaitolikos – Kerkyra 4:0

W pierwszym meczu 7. kolejki Super League Panaitolikos Agrinio wygrał z AOK Kerkyra 4:0.

Gospodarze szybko objęli prowadzenie, bo już w 5. minucie piłkę w pole karne zagrał Emmanuel Ledesma, a w „16” doskonale zachował się Tomane i z kilku metrów trafił tuż przy słupku. Dwie minuty później Panaitolikos wyszedł z kontrą, a strzelec pierwszej bramki Tomane precyzyjnie wstrzelił piłkę z lewego skrzydła wprost do Marcos Paulo, który swoim strzałem skutecznie ubiegł golkipera. W 56. minucie Brazylijczyk zdobył swojego drugiego gola w tym meczu. Tym razem Ledesma zagrał w stronę bramki gości prostą piłkę, do której doszedł 28-latek i nienaciskany strzałem z 16 metra trafił w dolny róg bramki. W 69. minucie ładnie w polu karnym zwiódł obronę Panagiotis Zorbas, ale piłka po jego uderzeniu z ostrego kata trafiła w spojenie słupka i poprzeczki. W 82. minucie wynik zamknął Ferley Rosa, który dostał piłkę od Marcosa Paulo i w sytuacji sam na sam nie dał szans golkiperowi „Faeków”.


PANAITOLIKOS AGRINIO – AOK KERKYRA 4:0 (2:0)
1:0 Tomane 5′
2:0 Marcos Paulo 7′
3:0 Marcos Paulo 56′
4:0 Ferley Rosa 82′

ż.k. Miguel Rodrigues, Clesio
Panaitolikos
Dimitris Kyriakidis, Georgios Kousas, Miguel Rodrigues, Clésio, Osmar Ferreyra (64′ Wilson Kamavuaka), Grigoris Makos, Anastasios Tsokanis, Marcos Paulo, Emmanuel Ledesma (67′ Farley Rosa), Tomane, Amr Warda (76′ Fabian Munoz).

Kerkyra
Giannis Arabatzis, Vladimir Dimitrovski, Jordão Diogo (62′ Giannis Zaradoukas), Giannis Ioannou, Spyros Spinoulas, Fotis Georgiou, Panagiotis Zorbas, Kyriakos Andreopoulos, Stefanos Siontis, Denis Epstein (46′ Giorgos Pamlidis), Thuram (46′ Alexandros Kontos).

Dodaj komentarz

P