AEL – Panionios 2:0

AEL pokonał w pierwszym meczu 9. kolejki Super League Panionios GSS 2:0.

Już w 9. minucie Nicolás Varela wywalczył rzut karny (został podcięty przez Manolisa Siopisa) i też sam go wykorzystał. W 21. minucie po jednym z fauli skoczyli do siebie Pol Hurtado i Taxiarchis Fountas, co ostatecznie zakończyło się wykluczeniem obu piłkarzy z gry. W 28. minucie piłkę zagraną przez Thomasa Nazlidisa uderzył na bramkę Andreas Avraam, ale futbolówka trafiła tylko w słupek bramki gości. Później dominował na murawie Panionios, który aktywnie szukał okazji na wyrównanie, ale to gospodarze w 82. minucie przypieczętowali zwycięstwo drugim golem.Nazlidis fantastycznym uderzeniem z rzutu wolnego trafił w okienko bramki strzeżonej przez Andreasa Gianniotisa. W 87. minucie Spyros Risvanis mógł strzelić gola honorowgo, po tym jak głową wykończył centrę Masouda Shojaei, ale trafił w poprzeczkę.


AEL – PANIONIOS GSS 2:0 (1:0)
1:0 Nicolás Varela 10′(k)
2:0 Thomas Nazlidis 82′

ż.k. Pavol Farkaš, Thomas Nazlidis, Borislav Jovanović, Vasilis Rentzas – Masoud Shojaei, Vangelis Oikonomou
cz.k. Pol Hurtado 22′ – Taxiarchis Fountas 22′

AEL
Gennadios Xenodochof, Vasilis Rentzas, Borislav Jovanović (70′ Giannis Potouridis), Pavol Farkaš, Owusu-Ansah Kontor, Pol Hurtado, Antoni Fatjon (90’+1′ Ximo Navarro), Nikos Golias, Thomas Nazlidis, Nicolás Varela (56′ Milos Deletić), Andreas Avraam.

Panionios
Andreas Gianniotis, Marios Antoniadis (46′ Christos Tasoulis), Valentinos Vlachos (67′ Giorgos Masouras), Spyros Risvanis, Vangelis Oikonomou, Panagiotis Korbos (83′ David N’Gog), Manolis Siopis, Taxiarchis Fountas, Masoud Shojaei, Karim Ansarifard, Ben Nabouhane.

Dodaj komentarz

P