Iraklis zaczyna się rozpadać!

PAE Iraklis 1908 od początku sezonu zmaga się z problemami ekonomicznymi, a odpadniecie z Pucharu Grecji rozbiło klub jeszcze bardziej.

Do tej pory zawodnicy Iraklisu nie buntowali się, ale po tym co działo się w ostatnich tygodniach przyszedł czas, że kilku piłkarzy zdecydowało o odejściu z salonickiego klubu. Pierwszym, który omawia już warunki rozstania jest golkiper Dušan Perniš. Słowak jest w tym sezonie rezerwowym bramkarzem (rozegrał dwa ligowe i dwa pucharowe mecze), ale półtora roku jakie spędził w Grecji dużo go nauczyło i dlatego zdecydował się wrócić do ojczyzny.

O spotkane z zarządem klubu poprosił też Leozinho, który dostaje już propozycje z innych klubów m.in. Levadiakosu i chciałby uwolnić się od Iraklisu, ale chce też odzyskać zaległe pieniądze. W tym sezonie Brazylijczyk rozegrał 10 ligowych meczów i strzelił w nich dwie bramki.

Trzecim piłkarzem, który nie chce pozostać na drugą część sezonu w salonickim klubie jest Emanuel Perrone. Argentyńczyk czeka na zaległe pieniądze, a ponieważ sytuacja jest na pograniczu katastrofy może się ich zbyt szybko nie doczekać, a to jest argument do szybkiego zakończenia współpracy. Perrone w tym sezonie rozegrał dziewięć meczów (siedem w lidze i dwa w pucharze) i strzelił dwie bramki.

Niestety wydaje się, że to dopiero początek kolejnego rozpadu piłkarskiej sekcji tego zasłużonego klubu…

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3900 dni!