Iraklis nie składa broni!

PAE Iraklis 1908 ma problemy ekonomiczne, ale nie zamierza poddać się w walce o pozostanie w greckiej Super League.

Salonicki klub doszedł już do porozumienia z trzema młodymi piłkarzami, którzy mają pomóc „Starym” w osiągnięciu celu jakim jest utrzymanie w greckiej elicie.

Pierwszym z nich jest pomocnik Antonis Iliadis, który rozwiązał swój kontrakt z AO Platanias (w tym sezonie rozegrał tylko trzy mecze w Pucharze Grecji) i już trenuje z nowymi kolegami.

Kolejnym zawodnikiem, który złoży koszulkę Iraklisu jest środkowy pomocnik Christos Donis. 22-latek w tym sezonie rozegrał dziesięć meczów i strzelił jedną bramkę w barwach PAS Giannina. Niestety nie przekonał do siebie Giannisa Petrakisa i wychowanek Panathinaikosu Ateny zdecydował się przyjąć propozycję z Salonik (będzie to półroczne wypożyczenie z PAO).

W najbliższych dniach sformalizowany ma być też transfer, a w zasadzie wypożyczenie środkowego obrońcy AEK-u Ateny Adama Tzanetopoulosa, który w tym sezonie nie mieści się w kadrze „Enosis”. W ostatnich miesiącach 21-latek zagrał tylko w dwóch meczach Pucharu Grecji i tym samym jego dobrze rozwijająca się kariera została nieco przystopowana.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3956 dni!