PG: Platanias – PAS 1:0

AO Platanias wygrał 1:0 z PAS Giannina w czwartkowym meczu 1/8 finału Pucharu Grecji.

W 39. minucie Platanias bliski był objęcia prowadzenia. Piłkę na piętnastym metrze przyjął Mikałaj Sihniewicz i ładnie uwolnił się od obrońcy, ale piłka po jego strzale w dolny róg bramki trafiła w słupek i wyszła wzdłuż linii bramkowej. W 49. minucie gospodarzom udało się jednak otworzyć i zarazem zamknąć wynik spotkania. Fanouris Goundoulakis wyłuskał piłkę na środku boiska i długim podaniem obsłużył Alexandrosa Apostolopoulosa, który wpadł w pole karne i strzałem poz ziemi trafił w długi róg bramki.

WYNIKI i TABELE PUCHARU GRECJI


AO PLATANIAS – PAS GIANNINA 1:0 (0:0)
1:0 Alexnadros Apostolopoulos 49′

ż.k. Witalij Pryndeta, Raul Llorente – Theodoros Berios, Chrysovalantis Kozoronis

Platanias
Antonis Kokkalas, Witalij Pryndeta, Giannis Kargas, Christos Karypidis, Alexandros Apostolopoulos, Raúl Llorente, Stelios Maragos, Kostas Mendrinos (67′ Didac Devesa), Fanouris Goundoulakis (80′ Juan Munafo Horta), Thanasis Dinas (68′ Giorgos Manousos), Mikałaj Sihniewicz.

PAS
Konstantinos Peristeridis, Michalis Boukouvalas, Theodoris Berios, Alexis Michail, Fonsi (72′ Leonardo Koutris), Iraklis Garoufalias, Chrysovalantis Kozoronis, Jairo, Higor Vidal (68′ Evripidis Giakos), Pedro Conde, Alexandros Nikolias (66′ Noe Acosta).

Dodaj komentarz

P