Olympiakos – Iraklis 3:0

W ostatnim niedzielnym meczu 19. kolejki Super League Olympiakos Pireus rozgromił PAE Iraklis 1908 3:0.

Olympiakos długo nie czekał z otwarciem wyniku, bowiem już w 2. minucie centrę z kornera Seby, na gola zamienił uderzeniem głową Bruno Viana. W 42. minucie gospodarze podwyższyli prowadzenie. Piłkę po kontrze zagrał z prawego skrzydła Andre Martins, a wbiegający w „piątkę” Tarik Elyounoussi nie dał się zepchnąć obrońcy i głową pokonał Huandersona. W 56. minucie gospodarze z łatwością przedarli się w pole karne Iraklisu, ale strzał Browna Ideye wybronił golkiper. Jednak piłka trafiła jeszcze na nogę Kostasa Fortounisa i zrobiło się 3:0.


OLYMPIAKOS PIREUS – PAE IRAKLIS 1908 3:0 (2:0)
1:0 Bruno Viana 2′
2:0 Tarik Elyounoussi 42′
3:0 Kostas Fortounis 56′

ż.k. Andre Martins, Kostas Fortounis, Diogo Figueiras – Dimitris Stamou

Olympiakos
Stefanos Kapino, Alberto Botía, Alaixys Romao, Alberto de la Bella, Bruno Viana, Diogo Figueiras, Tarik Elyounoussi (72′ Giorgos Manthatis), André Martins (60′ Athanasios Androutsos), Kostas Fortounis 978′ Marko Marin), Sebá, Brown Ideye.

Iraklis
Huanderson, Giorgos Saramantas, Dimitris Stamou, Albert Roussos (80′ Panagiotis Kynigopoulos), Adam Tzanetopoulos, Alexandros Kouros, Leonidas Argyropoulos, Jorge Monteiro, Christos Donis, Vasileios Angelopoulos (61′ Giannis Pasas), Emanuel Perrone (68′ Michalis Bastakos).

Dodaj komentarz

P