Panionios – AEL 1:0

Panionios GSS wygrał 1:0 z AEL-em w sobotnim meczu 24. kolejki Super League.

Panionios przeważał w pierwszej odsłonie, ale tylko raz stworzył sobie dobrą okazję na gola, ale co ważniejsze ją wykorzystał. W 33. minucie Ben Nabouhane po rozegraniu piłki z Masoudem Shojaei znalazł się praktycznie w sytuacji sam na sam z bramkarzem AEL-u i mimo naciskającego go Nikosa Goliasa skutecznie uderzył obok interweniującego Kostasa Theodoropoulosa.

Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy mogło być 2:0. Piłkę z prawego skrzydła zagrał pod bramkę Shojaei, a w ruchu strzał oddał Samed Yeşil, ale Theodoropoulos intuicyjnie zatrzymał zmierzającą do bramki piłkę. W 51. minucie golkiper AEL-u znów pokazał klasę broniąc w sytuacji jeden na jeden uderzenie Yeşila. W 71. minucie piłka po kornerze trafiła na drugi słupek do Spyrosa Risvanisa, który głową uderzył na bramkę, ale futbolówka jedynie się jedynie o słupek.


PANIONIOS GSS – AEL 1:0 (1:0)
1:0 Ben Nabouhane 33′

ż.k. Spyros Risvanis – Lehlogonolo Masalesa, Owusu Kontor, Nikos Anastasopoulos, Nikos Golias, Miloš Deletić
cz.k. Adnan Aganović 90’+6′

Panionios
Andreas Gianniotis, Christos Tasoulis, Valentinos Vlachos, Spyros Risvanis, Vangelis Oikonomou, Manolis Siopis (88′ Kyriakos Savvidis), Panagiotis Korbos, Giorgos Masouras (84′ Ajdin Mahmutović), Samed Yeşil (70′ Lazaros Labru), Masoud Shojaei, Ben Nabouhane.

AEL
Kostas Theodoropoulos, Ximo Navarro, Borislav Jovanović, Nikos Golias, Owusu Kontor, Miloš Deletić, Adnan Aganović, Dimitris Kapos (61′ Alejandor Chacopino), Lehlogonolo Masalesa (69′ Nikos Anastasopoulos), Jānis Ikaunieks (57′ Nicolas Varela), Thomas Nazlidis.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4083 dni!