PAS – Xanthi 1:1

PAS Giannina zremisował z Xanthi AO 1:1 w pierwszym meczu 26. kolejki greckiej Super League.

PAS początkowo był stroną kreującą grę i aktywniejszą w ofensywie, ale to goście z Ksanti pierwsi strzelili bramkę. w 60. minucie spotkania Evripidis Giakos próbował na środku boiska przeciąć podanie, ale wyszło mu z tego efektowne długie zagranie do Theodorosa Vasilakakisa, który wpadł w pole karne i z ostrego kąta pokonał Alexandrosa Paschalakisa. Gospodarze wyrównali dopiero w doliczonym czasie gry. Piłki zagranej z kornera obrońcy Xanthi nie potrafili wybić z pola karnego, co wykorzystał Jairo i uderzeniem z bliska uratował drużynie punkt.


PAS GIANNINA – XANTHI AO 1:1 (0:0)
0:1 Theodoros Vasilakakis 60′
1:1 Jairo 90’+1′

ż.k. Pedro Conde – Dimos Baxevanidis, Theodoros Vasilakakis, Christos Lisgaras, Wallace
cz.k. Christos Lisgaras 90’+3′

PAS
Alexandros Paschalakis, Alexis Michail, Theodoris Berios (82′ Alexandros Nikolias), Themistoklis Tzimopoulos (30′ Chrysovalantis Kozoronis), Leonardo Koutris, Nikos Karanikas, Noé Acosta, Iraklis Garoufalias (67′ Nikos Korovesis), Jairo, Evripidis Giakos, Pedro Conde.

Xanthi
Živko Živković, Aristotelis Karasalidis, Dimos Baxevanidis, Pablo de Lucas, Wallace, Christos Lisgaras, Theodoros Vasilakakis (83′ Alfredo Mejia), Adrián Lucero, Đorđe Lazić, Karim Soltani (56′ Marcos Pizzelli), Hamza Younes (74′ Antonis Ranos).

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4088 dni!