Terminarz Super League 2017/2018

W czwartek odbyło się losowanie terminarza Super League na sezon 2017/2018.

Początek sezonu zaplanowany jest na 19-20 sierpnia…

1. kolejka

Atromitos Peristeri – Apollon Smyrnis
Xanthi AO – PAS Lamia 1964
AO Platanias – Panathinaikos Ateny
AEK Ateny – Panaitolikos Agrinio
Asteras Tripolis – PAS Giannina
Olympiakos Pireus – AEL
Levadiakos – PAOK Saloniki
AOK Kerkyra – Panionios GSS

2. kolejka

AO Platanias – Xanthi AO
PAS Lamia 1964 – Olympiakos Pireus
Panathinaikos Ateny – Levadiakos
AEL – Asteras Tripolis
PAS Giannina – AEK Ateny
PAOK Saloniki – AOK Kerkyra
Panionios GSS – Apollon Smyrnis
Panaitolikos Agrinio – Atromitos Peristeri

3. kolejka

Xanthi AO – Olympiakos Pireus
Levadiakos – AO Platanias
Asteras Tripolis – PAS Lamia 1964
AOK Kerkyra – Panathinaikos Ateny
AEK Ateny – AEL
Apollon Smyrnis – PAOK Saloniki
Atromitos Peristeri – PAS Giannina
Panionios GSS – Panaitolikos Agrinio

4. kolejka

Levadiakos – Xanthi AO
Olympiakos Pireus – Asteras Tripolis
AO Platanias – AOK Kerkyra
PAS Lamia 1964 – AEK Ateny
Panathinaikos Ateny – Apollon Smyrnis
AEL – Atromitos Peristeri
PAOK Saloniki – Panaitolikos Agrinio
PAS Giannina – Panionios GSS

5. kolejka

Xanthi AO – Asteras Tripolis
AOK Kerkyra – Levadiakos
AEK Ateny – Olympiakos Pireus
Apollon Smyrnis – AO Platanias
Atromitos Peristeri – PAS Lamia 1964
Panaitolikos Agrinio – Panathinaikos Ateny
Panionios GSS – AEL
PAOK Saloniki – PAS Giannina

6. kolejka

AOK Kerkyra – Xanthi AO
Asteras Tripolis – AEK Ateny
Levadiakos – Apollon Smyrnis
Olympiakos Pireus – Atromitos Peristeri
AO Platanias – Panaitolikos Agrinio
PAS Lamia 1964 – Panionios GSS
Panathinaikos Ateny – PAS Giannina
AEL – PAOK Saloniki

7. kolejka

Xanthi AO – AEK Ateny
Apollon Smyrnis – AOK Kerkyra
Atromitos Peristeri – Asteras Tripolis
Panaitolikos Agrinio – Levadiakos
Panionios GSS – Olympiakos Pireus
PAS Giannina – AO Platanias
PAOK Saloniki – PAS Lamia 1964
Panathinaikos Ateny – AEL

8. kolejka

Apollon Smyrnis – Xanthi AO
AEK Ateny – Atromitos Peristeri
AOK Kerkyra – Panaitolikos Agrinio
Asteras Tripolis – Panionios GSS
Levadiakos – PAS Giannina
Olympiakos Pireus – PAOK Saloniki
AO Platanias – AEL
PAS Lamia 1964 – Panathinaikos Ateny

9. kolejka

Xanthi AO – Atromitos Peristeri
Panaitolikos Agrinio – Apollon Smyrnis
Panionios GSS – AEK Ateny
PAS Giannina – AOK Kerkyra
PAOK Saloniki – Asteras Tripolis
AEL – Levadiakos
Panathinaikos Ateny – Olympiakos Pireus
PAS Lamia 1964 – AO Platanias

10. kolejka

Panaitolikos Agrinio – Xanthi AO
Atromitos Peristeri – Panionios GSS
Apollon Smyrnis – PAS Giannina
AEK Ateny – PAOK Saloniki
AOK Kerkyra – AEL
Asteras Tripolis – Panathinaikos Ateny
Levadiakos – PAS Lamia 1964
Olympiakos Pireus – AO Platanias

11. kolejka

Xanthi AO – Panionios GSS
PAS Giannina – Panaitolikos Agrinio
PAOK Saloniki – Atromitos Peristeri
AEL – Apollon Smyrnis
Panathinaikos Ateny – AEK Ateny
PAS Lamia 1964 – AOK Kerkyra
AO Platanias – Asteras Tripolis
Olympiakos Pireus – Levadiakos

12. kolejka

PAS Giannina – Xanthi AO
Panionios GSS – PAOK Saloniki
Panaitolikos Agrinio – AEL
Atromitos Peristeri – Panathinaikos Ateny
Apollon Smyrnis – PAS Lamia 1964
AEK Ateny – AO Platanias
AOK Kerkyra – Olympiakos Pireus
Asteras Tripolis – Levadiakos

13. kolejka

Xanthi AO – PAOK Saloniki
AEL – PAS Giannina
Panathinaikos Ateny – Panionios GSS
PAS Lamia 1964 – Panaitolikos Agrinio
AO Platanias – Atromitos Peristeri
Olympiakos Pireus – Apollon Smyrnis
Levadiakos – AEK Ateny
Asteras Tripolis – AOK Kerkyra

14. kolejka

AEL – Xanthi AO
PAOK Saloniki – Panathinaikos Ateny
PAS Giannina – PAS Lamia 1964
Panionios GSS – AO Platanias
Panaitolikos Agrinio – Olympiakos Pireus
Atromitos Peristeri – Levadiakos
Apollon Smyrnis – Asteras Tripolis
AEK Ateny – AOK Kerkyra

15. kolejka

Xanthi AO – Panathinaikos Ateny
PAS Lamia 1964 – AEL
AO Platanias – PAOK Saloniki
Olympiakos Pireus – PAS Giannina
Levadiakos – Panionios GSS
Asteras Tripolis – Panaitolikos Agrinio
AOK Kerkyra – Atromitos Peristeri
AEK Ateny – Apollon Smyrnis

Dodaj komentarz

P