Doxa Dramas i AE Kariaskakis powalczą o Football League!

Grecki Związek Piłki Nożnej ogłosił w czwartek, że o jedno miejsce w Stoiximan.gr Football League walczyć będą AE Karaiskakis i Doxa Dramas.

O drugą ligę walczyć miały jeszcze AO Chalkis i Ionikos Nikaias, ale EPO określił wymagany warunek jakim była gwarancja bankowa na kapitał zakładowy w wysokości 300 tysięcy euro. Warunek ten spełniły tylko AE Karaiskakis i Doxa Dramas. Dlatego też te dwie drużyny będą walczyły o jedno miejsce na zapleczu greckiej Super League.

Zamieszanie z dodatkowym meczem to efekt wycofania się z rozgrywek Agrotikos Asteras. Przepisy mówią, że w takim wypadku prawo do tego miejsca mają drużyny z trzeciej ligi, a nie np spadkowicz, którym w tym przypadku jest Paneleusiniakos AO.

Data tego dodatkowego meczu nie został jeszcze ustalona, ale rozegrany on będzie na neutralnym terenie, a w przypadku braku rozstrzygnięcia po 90 minutach decydować będzie dogrywka lub rzuty karne.

4 opinie na “Doxa Dramas i AE Kariaskakis powalczą o Football League!

Ciekawi mnie,jakimi składami grać będą te drużyny…Z poprzedniego sezonu, czy może będą już mogły wystąpić wzmocnione zawodnikami nabytymi w tym oknie transferowym….?

Raczej zmuszone będą grać tymi zawodnikami, których maja obecnie, a dopiero po awansie zdecydują się na jakieś szybkie transfery (zawodnicy z karta w ręce mogą podpisywać umowy do 14 września).

No ale czy ci,ktorych zakontraktowali w ciagu ostatnich dni będą mogli grać? Trochę byłoby to dziwne, zwazywszy na to,że dopiero teraz obie drużyny dowiedziały się o barażu…

Jeśli tylko będą gotowi do gry to na pewno zagrają. Liczy się stan faktyczny, bo sytuacja jest wyjątkowa i tu żadnych ograniczeń nie ma.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4084 dni!