Olympiakos – AEL 4:1

Olympiakos Pireus rozgromił 4:1 AEL w ostatnim sobotnim meczu 1. kolejki Super League Souroti.

W 32. minucie Pavol Farkaš ręką zablokował piłkę w polu karnym, za co sędzia zmuszony był podyktować rzut karny. Okazji na otwierającą wynik meczu bramkę nie zmarnował Kostas Fortunis, którego strzał wyczuł Mladen Božović, ale nie był w stanie wybronić. W 67. minucie przeważający na murawie Olympiakos podwyższył swoje prowadzenie. Z prawego skrzydła piłkę zagrał pod bramkę Felipe Pardo, a do praktycznie pustej już bramki skierował ją Karim Ansarifard. W 71. minucie do bramki trafił Diogo Figueiras, ale niestety była to bramka jego drużyny. Portugalczyk próbował zablokować podanie Leozinho i pechowo skierował piłkę do siatki. W 74. minucie Figueiras zrehabilitował się za „swojaka” i ładnym uderzeniem zza pola karnego w krótki róg pokonał Mladena Božovicia. Dwie minuty później po genialnym rozbiciu obrony przez trójkę Pardo – Ansarifard – Fortounis ten ostatni podwyższył wynik na 4:1.


OLYMPIAKOS PIREUS – AEL 4:1 (1:0)
1:0 Kostas Fortounis 33′(k)
2:0 Karim Ansarifard 67′
2:1 Diogo Figueiras 71′(samob)
3:1 Diogo Figueiras 74′
4:1 Kostas Fortounis 76′

ż.k. Hrvoje Milić, Dimitris Nikolaou – Kyriakos Andreopoulos, Nikos Anastasopoulos

Olympiakos
Stefanos Kapino, Diogo Figueiras, Panagiotis Retsos, Jagoš Vuković (77′ Dimitris Nikolaou), Hrvoje Milić, Saša Zdjelar, Athanasios Androutsos, Kostas Fortounis (81′ Andre Martins), Felipe Pardo, Sebá (72′ Manolis Siopis), Karim Ansarifard.

AEL
Mladen Božović, Vasilis Rentzas, Wallace, Pavol Farkaš, Nikola Žižić, Antoni Fatjon, Kyriakos Andreopoulos (68′ Nikos Anastasopoulos), Vasilis Koutsianikoulis (79′ Thomas Nazlidis), Leozinho, Miloš Deletić, Emanuel Perrone (79′ Sandi Križman).

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4079 dni!