Atromitos – Apollon 1:1

Atromitos Peristeri zremisował 1:1 z Apollonem Smyrnis w ostatnim meczu 1. kolejki Super League Souroti.

Atromitos praktycznie przez cały mecz przeważał. W 22. minucie z osiemnastu metrów uderzył w okienko bramki Giorgos Manousos, ale Ivan Čović efektownie sparował futbolówkę. W 34. minucie po rzucie rożnym Javiera Umbidesa z bliska na bramkę uderzył Kyriakos Kivrakidis, ale z pomocą bramkarza trafił w poprzeczkę. Dopiero w 47. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Odbita w polu karnym piłka trafiła do Kivrakidisa, który ładnym uderzeniem z ostrego kąta trafił w długi róg bramki. Niestety ekipie z Peristeri nie udało się utrzymać prowadzenia do końca meczu. W 86. minucie gola w swoim pierwszym kontakcie z piłką strzelił Eli Elbaz. Był to świetnie wykonany rzut wolny.


ATROMITOS PERISTERI – APOLLON SMYRNIS 1:1 (0:0)
1:0 Kyriakos Kivrakidis 47′
1:1 Eli Elbaz 86′

ż.k. Giorgos Manousos, Javier Umbides, Theodoros Vasilakakis – Savvas Siatravanis, Giorgos Dasios

Atromitos
Nikola Mirković, Dimitris Chatziisaias, Aristotelis Karasalidis, Kyriakos Kivrakidis, Dimitris Giannoulis, Javier Umbides (65′ Pavlos Kyriakidis), Nicolas Diguiny (88′ Emmanuel Mensah), Madson, Theodoros Vasilakakis, Abiola Dauda, Giorgos Manousos (81′ Spyros Natsos).

Apollon
Ivan Čović, Giannis Kontoes, Giorgos Dasios (86′ Eli Elbaz), Alexandros Kouros, Sebastian Bartolini, Anastasios Papazoglou, Nassir Maachi (55′ Christos Albanis), Añete, Gonzalo Castillejos, Emmanuel Kone, Savvas Siatravanis (67′ Darren Maatsen).

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4078 dni!