PG: Panathinaikos – AEL 2:0

Panathinaikos Ateny wygrał 2:0 z AEL-em w meczu 1. kolejki fazy grupowej Kypello Elladas.

W 18. minucie Andrés Chávez po kontrze wpadł w pole karne i choć przeszkadzał mu Marko Jovanović ostatecznie zdołał się uwolnić i uderzył nie do obrony w długi róg bramki. W 68. minucie AEL bliski był wyrównania. Z bocznej strony boiska z rzutu wolnego uderzył na bramkę Wallace, ale futbolówka trafiła w poprzeczkę. W 80. minucie z ostrego kąta uderzył piłkę Emanuel Perrone, ale futbolówka trafiła w słupek. W 89. minucie niefart miał Guillerm Molins, który z kilku metrów uderzył na bramkę, ale trafił w poprzeczkę. W doliczonym czasie gry w pole karne piłkę zagrał Oscar Hiljemark, a w „16” doskonale odnalazł się Molins i pewnym strzałem ustalił wynik meczu.

WYNIKI i TABELE PUCHARU GRECJI


PANATHINAIKOS ATENY – AEL 2:0 (1:0)
1:0 Andrés Chávez 18′
2:0 Guillerm Molins 90’+3′

ż.k. Luciano, Emanuel Insúa – Leozinho, Emanuel Perrone, Antoni Fatjon, Marko Jovanović, Giorgos Kousas, Tasos Kritikos, Vasilis Rentzas

Panathinaikos
Sokratis Dioudis, Mattias Johansson, Dimitris Kourbelis, Rodrigo Moledo, Emanuel Insúa, Yacouba Sylla, Nuno Reis (72′ Oscar Hiljemark), Anastasios Chatzigiovannis, Anthony Mounier (62′ Lucas Villafáñez), Luciano (78′ Guillerm Molins), Andrés Chávez.

AEL
Mladen Božović, Vasilis Rentzas, Pavol Farkaš, Marko Jovanović, Wallace, Georgios Kousas, Antoni Fatjon, Andreas Dermitzakis (60′ Ximo Navarro), Leozinho (62′ Tasos Kritikos), Emanuel Perrone, Sandi Križman (72′ Thomas Nazlidis).

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4080 dni!