Terminarz Football League 2017/2018

W czwartek rozlosowano terminarz rozgrywek Stoiximan.gr Football League na sezon 2017/2018.

Grecka druga liga rozpocznie się 22 października 2017, a zakończy 27 maja 2018 roku.

Do Super Lague Souroti awansują dwie najlepsze drużyny, a do Gamma Ethniki zdegradowanych zostanie sześć ostatnich zespołów.

Kolejka 1
AO Chania Kissamikos – AE Karaiskakis
Ergotelis Heraklion – GS Kallithea
Acharnaikos AO – Apollon Larisas
Panachaiki 1891 – AO Trikala
PAE Veria – Apollon Pontou
Aris Saloniki – GAS Aiginiakos
AE Sparti – Panaigialeios GS
Doxa Dramas – Anagennisi Karditsas
Panserraikos Serres – OFI Kreta

Kolejka 2
Ergotelis Heraklion – AO Chania Kissamikos
AE Karaiskakis – Acharnaikos AO
GS Kallithea – Panachaiki 1891
Apollon Larisas – PAE Veria
AO Trikala – Aris Saloniki
Apollon Pontou – AE Sparti
GAS Aiginiakos – Doxa Dramas
Panaigialeios GS – Panserraikos Serres
Anagennisi Karditsas – OFI Kreta

Kolejka 3
AO Chania Kissamikos – Acharnaikos AO
Panachaiki 1891 – Ergotelis Heraklion
PAE Veria – AE Karaiskakis
Aris Saloniki – GS Kallithea
AE Sparti – Apollon Larisas
Doxa Dramas – AO Trikala
Panserraikos Serres – Apollon Pontou
OFI Kreta – GAS Aiginiakos
Anagennisi Karditsas – Panaigialeios GS

Kolejka 4
Panachaiki 1891 – AO Chania Kissamikos
Acharnaikos AO – PAE Veria
Ergotelis Heraklion – Aris Saloniki
AE Karaiskakis – AE Sparti
GS Kallithea – Doxa Dramas
Apollon Larisas – Panserraikos Serres
AO Trikala – OFI Kreta
Apollon Pontou – Anagennisi Karditsas
GAS Aiginiakos – Panaigialeios GS

Kolejka 5
AO Chania Kissamikos – PAE Veria
Aris Saloniki – Panachaiki 1891
AE Sparti – Acharnaikos AO
Doxa Dramas – Ergotelis Heraklion
Panserraikos Serres – AE Karaiskakis
OFI Kreta – GS Kallithea
Anagennisi Karditsas – Apollon Larisas
Panaigialeios GS – AO Trikala
GAS Aiginiakos – Apollon Pontou

Kolejka 6
Aris Saloniki – AO Chania Kissamikos
PAE Veria – AE Sparti
Panachaiki 1891 – Doxa Dramas
Acharnaikos AO – Panserraikos Serres
Ergotelis Heraklion – OFI Kreta
AE Karaiskakis – Anagennisi Karditsas
GS Kallithea – Panaigialeios GS
Apollon Larisas – GAS Aiginiakos
AO Trikala – Apollon Pontou

Kolejka 7
AO Chania Kissamikos – AE Sparti
Doxa Dramas – Aris Saloniki
Panserraikos Serres – PAE Veria
OFI Kreta – Panachaiki 1891
Anagennisi Karditsas – Acharnaikos AO
Panaigialeios GS – Ergotelis Heraklion
GAS Aiginiakos – AE Karaiskakis
Apollon Pontou – GS Kallithea
AO Trikala – Apollon Larisas

Kolejka 8
Doxa Dramas – AO Chania Kissamikos
AE Sparti – Panserraikos Serres
Aris Saloniki – OFI Kreta
PAE Veria – Anagennisi Karditsas
Panachaiki 1891 – Panaigialeios GS
Acharnaikos AO – GAS Aiginiakos
Ergotelis Heraklion – Apollon Pontou
AE Karaiskakis – AO Trikala
GS Kallithea – Apollon Larisas

Kolejka 9
AO Chania Kissamikos – Panserraikos Serres
OFI Kreta – Doxa Dramas
Anagennisi Karditsas – AE Sparti
Panaigialeios GS – Aris Saloniki
GAS Aiginiakos – PAE Veria
Apollon Pontou – Panachaiki 1891
AO Trikala – Acharnaikos AO
Apollon Larisas – Ergotelis Heraklion
GS Kallithea – AE Karaiskakis

Kolejka 10
OFI Kreta – AO Chania Kissamikos
Panserraikos Serres – Anagennisi Karditsas
Doxa Dramas – Panaigialeios GS
AE Sparti – GAS Aiginiakos
Aris Saloniki – Apollon Pontou
PAE Veria – AO Trikala
Panachaiki 1891 – Apollon Larisas
Acharnaikos AO – GS Kallithea
AE Karaiskakis – Ergotelis Heraklion

Kolejka 11
AO Chania Kissamikos – Anagennisi Karditsas
Panaigialeios GS – OFI Kreta
GAS Aiginiakos – Panserraikos Serres
Apollon Pontou – Doxa Dramas
AO Trikala – AE Sparti
Apollon Larisas – Aris Saloniki
GS Kallithea – PAE Veria
AE Karaiskakis – Panachaiki 1891
Ergotelis Heraklion – Acharnaikos AO

Kolejka 12
Panaigialeios GS – AO Chania Kissamikos
Anagennisi Karditsas – GAS Aiginiakos
OFI Kreta – Apollon Pontou
Panserraikos Serres – AO Trikala
Doxa Dramas – Apollon Larisas
AE Sparti – GS Kallithea
Aris Saloniki – AE Karaiskakis
PAE Veria – Ergotelis Heraklion
Acharnaikos AO – Panachaiki 1891

Kolejka 13
AO Chania Kissamikos – GAS Aiginiakos
Apollon Pontou – Panaigialeios GS
AO Trikala – Anagennisi Karditsas
Apollon Larisas – OFI Kreta
GS Kallithea – Panserraikos Serres
AE Karaiskakis – Doxa Dramas
Ergotelis Heraklion – AE Sparti
Acharnaikos AO – Aris Saloniki
Panachaiki 1891 – PAE Veria

Kolejka 14
Apollon Pontou – AO Chania Kissamikos
GAS Aiginiakos – AO Trikala
Panaigialeios GS – Apollon Larisas
Anagennisi Karditsas – GS Kallithea
OFI Kreta – AE Karaiskakis
Panserraikos Serres – Ergotelis Heraklion
Doxa Dramas – Acharnaikos AO
AE Sparti – Panachaiki 1891
PAE Veria – Aris Saloniki

Kolejka 15
AO Chania Kissamikos – AO Trikala
Apollon Larisas – Apollon Pontou
GS Kallithea – GAS Aiginiakos
AE Karaiskakis – Panaigialeios GS
Ergotelis Heraklion – Anagennisi Karditsas
Acharnaikos AO – OFI Kreta
Panachaiki 1891 – Panserraikos Serres
PAE Veria – Doxa Dramas
Aris Saloniki – AE Sparti

Kolejka 16
Apollon Larisas – AO Chania Kissamikos
AO Trikala – GS Kallithea
Apollon Pontou – AE Karaiskakis
GAS Aiginiakos – Ergotelis Heraklion
Panaigialeios GS – Acharnaikos AO
Anagennisi Karditsas – Panachaiki 1891
OFI Kreta – PAE Veria
Panserraikos Serres – Aris Saloniki
AE Sparti – Doxa Dramas

Kolejka 17
AO Chania Kissamikos – GS Kallithea
AE Karaiskakis – Apollon Larisas
Ergotelis Heraklion – AO Trikala
Acharnaikos AO – Apollon Pontou
Panachaiki 1891 – GAS Aiginiakos
PAE Veria – Panaigialeios GS
Aris Saloniki – Anagennisi Karditsas
AE Sparti – OFI Kreta
Doxa Dramas – Panserraikos Serres

Kolejka 18
AE Karaiskakis – AO Chania Kissamikos
GS Kallithea – Ergotelis Heraklion
Apollon Larisas – Acharnaikos AO
AO Trikala – Panachaiki 1891
Apollon Pontou – PAE Veria
GAS Aiginiakos – Aris Saloniki
Panaigialeios GS – AE Sparti
Anagennisi Karditsas – Doxa Dramas
OFI Kreta – Panserraikos Serres

Kolejka 19
AO Chania Kissamikos – Ergotelis Heraklion
Acharnaikos AO – AE Karaiskakis
Panachaiki 1891 – GS Kallithea
PAE Veria – Apollon Larisas
Aris Saloniki – AO Trikala
AE Sparti – Apollon Pontou
Doxa Dramas – GAS Aiginiakos
Panserraikos Serres – Panaigialeios GS
OFI Kreta – Anagennisi Karditsas

Kolejka 20
Acharnaikos AO – AO Chania Kissamikos
Ergotelis Heraklion – Panachaiki 1891
AE Karaiskakis – PAE Veria
GS Kallithea – Aris Saloniki
Apollon Larisas – AE Sparti
AO Trikala – Doxa Dramas
Apollon Pontou – Panserraikos Serres
GAS Aiginiakos – OFI Kreta
Panaigialeios GS – Anagennisi Karditsas

Kolejka 21
AO Chania Kissamikos – Panachaiki 1891
PAE Veria – Acharnaikos AO
Aris Saloniki – Ergotelis Heraklion
AE Sparti – AE Karaiskakis
Doxa Dramas – GS Kallithea
Panserraikos Serres – Apollon Larisas
OFI Kreta – AO Trikala
Anagennisi Karditsas – Apollon Pontou
Panaigialeios GS – GAS Aiginiakos

Kolejka 22
PAE Veria – AO Chania Kissamikos
Panachaiki 1891 – Aris Saloniki
Acharnaikos AO – AE Sparti
Ergotelis Heraklion – Doxa Dramas
AE Karaiskakis – Panserraikos Serres
GS Kallithea – OFI Kreta
Apollon Larisas – Anagennisi Karditsas
AO Trikala – Panaigialeios GS
Apollon Pontou – GAS Aiginiakos

Kolejka 23
AO Chania Kissamikos – Aris Saloniki
AE Sparti – PAE Veria
Doxa Dramas – Panachaiki 1891
Panserraikos Serres – Acharnaikos AO
OFI Kreta – Ergotelis Heraklion
Anagennisi Karditsas – AE Karaiskakis
Panaigialeios GS – GS Kallithea
GAS Aiginiakos – Apollon Larisas
Apollon Pontou – AO Trikala

Kolejka 24
AE Sparti – AO Chania Kissamikos
Aris Saloniki – Doxa Dramas
PAE Veria – Panserraikos Serres
Panachaiki 1891 – OFI Kreta
Acharnaikos AO – Anagennisi Karditsas
Ergotelis Heraklion – Panaigialeios GS
AE Karaiskakis – GAS Aiginiakos
GS Kallithea – Apollon Pontou
Apollon Larisas – AO Trikala

Kolejka 25
AO Chania Kissamikos – Doxa Dramas
Panserraikos Serres – AE Sparti
OFI Kreta – Aris Saloniki
Anagennisi Karditsas – PAE Veria
Panaigialeios GS – Panachaiki 1891
GAS Aiginiakos – Acharnaikos AO
Apollon Pontou – Ergotelis Heraklion
AO Trikala – AE Karaiskakis
Apollon Larisas – GS Kallithea

Kolejka 26
Panserraikos Serres – AO Chania Kissamikos
Doxa Dramas – OFI Kreta
AE Sparti – Anagennisi Karditsas
Aris Saloniki – Panaigialeios GS
PAE Veria – GAS Aiginiakos
Panachaiki 1891 – Apollon Pontou
Acharnaikos AO – AO Trikala
Ergotelis Heraklion – Apollon Larisas
AE Karaiskakis – GS Kallithea

Kolejka 27
AO Chania Kissamikos – OFI Kreta
Anagennisi Karditsas – Panserraikos Serres
Panaigialeios GS – Doxa Dramas
GAS Aiginiakos – AE Sparti
Apollon Pontou – Aris Saloniki
AO Trikala – PAE Veria
Apollon Larisas – Panachaiki 1891
GS Kallithea – Acharnaikos AO
Ergotelis Heraklion – AE Karaiskakis

Kolejka 28
Anagennisi Karditsas – AO Chania Kissamikos
OFI Kreta – Panaigialeios GS
Panserraikos Serres – GAS Aiginiakos
Doxa Dramas – Apollon Pontou
AE Sparti – AO Trikala
Aris Saloniki – Apollon Larisas
PAE Veria – GS Kallithea
Panachaiki 1891 – AE Karaiskakis
Acharnaikos AO – Ergotelis Heraklion

Kolejka 29
AO Chania Kissamikos – Panaigialeios GS
GAS Aiginiakos – Anagennisi Karditsas
Apollon Pontou – OFI Kreta
AO Trikala – Panserraikos Serres
Apollon Larisas – Doxa Dramas
GS Kallithea – AE Sparti
AE Karaiskakis – Aris Saloniki
Ergotelis Heraklion – PAE Veria
Panachaiki 1891 – Acharnaikos AO

Kolejka 30
GAS Aiginiakos – AO Chania Kissamikos
Panaigialeios GS – Apollon Pontou
Anagennisi Karditsas – AO Trikala
OFI Kreta – Apollon Larisas
Panserraikos Serres – GS Kallithea
Doxa Dramas – AE Karaiskakis
AE Sparti – Ergotelis Heraklion
Aris Saloniki – Acharnaikos AO
PAE Veria – Panachaiki 1891

Kolejka 31
AO Chania Kissamikos – Apollon Pontou
AO Trikala – GAS Aiginiakos
Apollon Larisas – Panaigialeios GS
GS Kallithea – Anagennisi Karditsas
AE Karaiskakis – OFI Kreta
Ergotelis Heraklion – Panserraikos Serres
Acharnaikos AO – Doxa Dramas
Panachaiki 1891 – AE Sparti
Aris Saloniki – PAE Veria

Kolejka 32
AO Trikala – AO Chania Kissamikos
Apollon Pontou – Apollon Larisas
GAS Aiginiakos – GS Kallithea
Panaigialeios GS – AE Karaiskakis
Anagennisi Karditsas – Ergotelis Heraklion
OFI Kreta – Acharnaikos AO
Panserraikos Serres – Panachaiki 1891
Doxa Dramas – PAE Veria
AE Sparti – Aris Saloniki

Kolejka 33
AO Chania Kissamikos – Apollon Larisas
GS Kallithea – AO Trikala
AE Karaiskakis – Apollon Pontou
Ergotelis Heraklion – GAS Aiginiakos
Acharnaikos AO – Panaigialeios GS
Panachaiki 1891 – Anagennisi Karditsas
PAE Veria – OFI Kreta
Aris Saloniki – Panserraikos Serres
Doxa Dramas – AE Sparti

Kolejka 34
GS Kallithea – AO Chania Kissamikos
Apollon Larisas – AE Karaiskakis
AO Trikala – Ergotelis Heraklion
Apollon Pontou – Acharnaikos AO
GAS Aiginiakos – Panachaiki 1891
Panaigialeios GS – PAE Veria
Anagennisi Karditsas – Aris Saloniki
OFI Kreta – AE Sparti
Panserraikos Serres – Doxa Dramas

Dodaj komentarz

P